Politika

Konšpirácie?! Ostrý príhovor talianskej poslankyne o Billovi Gatesovi, korupcii a očkovaní, ktorý v televízii neuvidíte

Príhovor talianskej poslankyňa Sara Cunial v snemovni zo 14. mája 2020 týkajúce sa Billa Gatesa, očkovania, korupcie a súčasnej epidémie. Gates podľa nej pracuje desiatky rokov na pláne depopulácie a diktatúry.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

4 Replies to “Konšpirácie?! Ostrý príhovor talianskej poslankyne o Billovi Gatesovi, korupcii a očkovaní, ktorý v televízii neuvidíte

  1. Akokeby som počul našu trojicu z dohody o smerovaní Slovenska do pekiel a p-rezidentku USA na Slovensku, ktorá trojicu chváli. Občania, poslanci vás zrádzajú, ste im na posmech, občania, zvolili ste si, už 30 rokov si volíte stále horšiu a horšiu vládu nad Slovenskom. Jediný poriadok dokáže urobiť priama demokracia, o tej nepočuť a masmédiá majú o nej tabu..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *