Koniec mierumilovných Slovákov? Ľudia sympatizujú s mužom, ktorý zastrelil svojho šéfa! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Koniec mierumilovných Slovákov? Ľudia sympatizujú s mužom, ktorý zastrelil svojho šéfa!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nedávna tragická udalosť z Dubnice nad Váhom, keď bývalý zamestnanec zastrelil počas firemnej porady svojho nadriadeného vyplavila na povrch šokujúce nálady pracujúcich Slovákov.

Niektorí z majiteľov a vedúcich firiem, ktoré dnes pôsobia na Slovensku by preto mali určite spozornieť. Mierna slovenská povaha je preč, ľudia sa začínajú radikalizovať! Sťažujú sa na neznesiteľné pracovné podmienky a súcitia so strelcom.

Streľba v Dubnici nad Váhom, ktorej výsledkom bolo úmrtie bývalého šéfa firmy má nečakanú dohru. Po medializácii tragédie, sa takmer okamžite na internete rozvírila búrlivá diskusia. Mnohí zo Slovákov s konaním strelca súcitia, nájdu sa ale aj taký, ktorý ho verejne schvaľujú.

„Dnešní šéfovia sú moc na koni…vyhodia koho chcú..vôbec nerátajú, že ľudia sú zadlžení!!!takto to dopadne“ píše sa pod jedným článkov, ktorí ako prvý informoval o tragédii.

„Sa čudujú? Ich vôbec nezaujíma, že ten človek mal hypotéku…splátky..atď. Starať sa o rodinu atď…a hľa…Výsledok? Taký aký je…..“ znela ďalšia reakcia.

„Hm čo dodať, no smutné, no malo by to byť memento, lebo každý má konieckoncov len jedny nervy a cvaknúť môže každému bez rozdielu. No aj tak pozostalým úprimnú sústrasť.“ napísal ďalší.

Našli sa ale aj takí, ktorých mrzelo, že strelec nenavštívil niektorých politikov. „Mohol skočiť ešte do parlamentu za Ficom, Kiskom a spol…“

Medzi reakciami ľudí sa tiež objavili také, ktoré zabitie nadriadeného priamo vyzdvihovali ako správne konanie.

„Konečne to niekto vzal za správny koniec, možno si teraz zamestnávatelia uvedomia ako sa majú správať k zamestnancom“ pochvalne reagoval ďalší.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Zdroj: Prehladsprav.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *