Politika

Kollár: „Ak budú predčasné voľby, tak vám garantujem, že to prevalcuje Kotleba!“

V politickej relácii na Markíze sa vyjadril šéf hnutia Sme Rodina, že ak by boli predčasné voľby, prevalcoval by to Marian Kotleba a jeho ĽSNS.

V týchto voľbách vylúčili so Smerom spoluprácu skoro všetky strany, ktoré majú reálnu šancu sa dostať do parlamentu. Je teda pravdepodobné, že vládnu koalíciu môžu vytvoriť neoliberálne strany spolu s Borisom Kollárom. Ďalšou možnosťou môžu byť predčasné voľby, v ktorých podla odborníkov bude dominovať práve Marian Kotleba.

„Keby prišli predčasné voľby, tak drtivou mierou by vyhrali Kotlebovci. To si dneska nevieme ešte predstaviť, ale keď budú predčasné voľby, tak ľudia už budú tak naštvaní, že vám garantujem, že v tom prípade to prevalcuje absolútne Kotleba.“ povedal Kollár.

3 Replies to “Kollár: „Ak budú predčasné voľby, tak vám garantujem, že to prevalcuje Kotleba!“

  1. Koll_ár si práve vyčistil cestu ku povolebnej spolupráci zo stranou Smer SD!!! Iba hlupáci z opozície to nevedia a nikdy to ani nepochopia. Politik ak chce byť dobrý v tom čo robí, tak nikdy nehovorí nikdy!!! Ale to Truba_n s jeho 5 gramov bieleho dizajnu nemôže pochopiť, na to nemá. Mat_ovič to tu propaguje od kedy prišiel do parlamentu to je jeho agenda, nič iné doteraz nikdy nepriniesol. Aj teraz sa zase predviedol ako vykrádač politických predvolebných programov, ako taký vykrádač hrobov, len aby ste to chápali. A čo sa týka toho úžerníka a daňového podvodníka Kis_ku? Tak ten nemôže Fi_ca ani len cíťiť, od kedy ten prezradil Kis_kove podvody z DPH!!!

  2. A ešte jedna reakcia, ale priamo na Vašu adresu a vedúcich členov ĽSNS.
    Skopírovala som príspevok z diskusií, verte, že vám to ešte viac prinesie hlasov.

    Doporučujem vedeniu ĽSNS na mítingoch či v diskusiách zdôrazňovať a upozorňovať v médiách inkluzívnych moderátorov, že ĽSNS je 5koalícia pronárodných vlasteneckých strán.
    Osobne som sa v rozhovore
    stretol s mnohými, ktorí o tom vôbec nevedia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *