Kollár: “Ak budú predčasné voľby, tak vám garantujem, že to prevalcuje Kotleba!”

V politickej relácii na Markíze sa vyjadril šéf hnutia Sme Rodina, že ak by boli predčasné voľby, prevalcoval by to Marian Kotleba a jeho ĽSNS.

V týchto voľbách vylúčili so Smerom spoluprácu skoro všetky strany, ktoré majú reálnu šancu sa dostať do parlamentu. Je teda pravdepodobné, že vládnu koalíciu môžu vytvoriť neoliberálne strany spolu s Borisom Kollárom. Ďalšou možnosťou môžu byť predčasné voľby, v ktorých podla odborníkov bude dominovať práve Marian Kotleba.

“Keby prišli predčasné voľby, tak drtivou mierou by vyhrali Kotlebovci. To si dneska nevieme ešte predstaviť, ale keď budú predčasné voľby, tak ľudia už budú tak naštvaní, že vám garantujem, že v tom prípade to prevalcuje absolútne Kotleba.” povedal Kollár.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *