“Kok*t, čur*k. Skurv*syna Blahu treba skopať v kufri, dosr*ného a došť*ného”: Nenávistná stránka Zomri a jej fanúšikovia už prekročili všetky medze aj v trestnoprávnej rovine - MAGAZÍN 1
Slovensko

“Kok*t, čur*k. Skurv*syna Blahu treba skopať v kufri, dosr*ného a došť*ného”: Nenávistná stránka Zomri a jej fanúšikovia už prekročili všetky medze aj v trestnoprávnej rovine

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec Ľuboš Blaha niektorými svojimi komentármi s kritikou liberálov snažiacich sa ovládnuť Slovensko trafia do osieho hniezda. Ultraliberálna FB stránka Zomri preto spustila na Blahu hejt nevídaných rozmerov. No to, čo “Zomristi” spustili po jeho kritike oligarchov z ESETu, sa už zrejme pohybuje aj v trestnoprávnej rovine

Extrémne liberálna a nenávistná stránka Zomri skrývajúc sa za satiru útočí na svojich názorových oponentov tým najprimitívnejším spôsobom.

Vo svojich pár slovných mémoch určených jednoduchším konzumentom sa ich terčom stávajú hlavne vládni a vlasteneckí politici, ale aj bežní národne cítiaci ľudia.

Medzi svojimi najnovšími memečkami napríklad predsedu parlamentu Andreja Danka nazývajú retardom a vysmievajú z utorňajšieho protestu kotlebovcov pred generálnou prokuratúrou.

Zomri má k dnešnému dňu už vyše 185 000 fanúšikov (pričom dosah na ľudí je ešte oveľa väčší) a stáva sa tak mienkotvorným prvkom v slovenskej spoločnosti.

Podľa štatistík sú jej najväčšími “konzumentmi” mladí ľudia vo veku 18 – 24 rokov a sčasti až do 35 rokov. Slovensko má preto do budúcnosti veľký problém. Mladá generácia je totižto veľmi ľahko zmanipulovateľná a spomínaná nenávistná stránka to s radosťou využíva. Viac sa o tejto téme dočítate tu.

Asi najviac „hejtovaný“ na Zomri je  poslanec Ľuboš Blaha. Torpédujú ho za kritiku liberalizmu, ktorý sa plazivým spôsobom snaží prevziať moc na Slovensku.

Najviac nenávisti zo strany liberálov sa však na Blahu spustilo, keď začal poukazovať na oligarchov z korporácie ESET, ktorí sa svojimi financiami miešajú do politiky. Konkrétne podporovali novozvolenú prezidentku Zuzanu Čaputovú a po vrecku sa buchli aj pri ultraliberálnej strane Progresívne Slovensko a plánujú finančne podporiť aj novú stranu Andreja Kisku. Okrem toho zafinancovali dezinformačný denník N.

Admini a sfanatizovaní fanúšikovia Zomri preto na Blahu spustili hejt nevídaných rozmerov.

Anonymný admin napísal na adresu Blahu nasledovný status: “K tomu asi len toto. Nič viac netreba. Arogantný kok*t. Za mňa všetko, neviem ako ostatní admini Zomri , u mňa má tento čur*k embargo.”

“Zahanbiť” sa nenechali ani rádoví fanúšikovia nenávistnej stránky. Jeden z nich píše: “Pre Blahu len básnička. Blaha, Blaha ty si ale kok*t.”

Pridáva sa ďalší: “Tak už viem, kto to je. Je to kok*t.

A nasledujú jednoslovné odkazy jednoduchých konzumentov : ” Skurv*syn: , Kok*t.”

Ďalší z nich sa Blahovi dokonca vyhráža fyzickým útokom: “Ja by som toho Blahu skurv*syna vedel tak kopať v kufri, došť*ného a dosr*ného.”

A všetko zaklincoval istý Peter, ktorý napísal: “Hromadne nahlasovať Blahov profil za nenávistné prejavy.”

Čiže oni nenávistným slovníkom útočia na Blahu, ale zablokovať profil treba Blahovi. To nevymyslíš, to sú jednoducho “slniečkári.”

K nenávistnej stránke Zomri sa vyjadril aj samotný Ľuboš Blaha:

“Toto je “humor” tejto stránky. Vulgarizmy, nenávisť, zloba. Najprimitívnejšia, akú si viete predstaviť.

Fanúšikovia sa vyburujú ako takí kriminálnici. Vyhrážky násilím. Urážky rodiny. Zosmiešňovanie. Nadávky. Toto je len aktuálny príklad – toto je tam denne na stovky variácií. Číra nenávisť.

A potom tam niekto zadre, že by oni mali nahlasovať moju stránku za šírenie nenávisti. Ja politicky kritizujem ESET. Oni vulgárne nadávajú. Ale som to vraj ja, koho treba nahlásiť. Lebo oni nešíria zlobu, oni len fúkajú dúhové balóniky z rúžového bublifuku.

Prepáčte, ale ak toto vychováva našu mládež o politike, tak si zarábame na sakramentský problém. Do pár rokov nám tu vyrastie generácia kompletných psychopatov, ktorí budú po uliciach strieľať ľudí ako Breivik v Nórsku. Oni strácajú akékoľvek zábrany.

Táto stránka, ktorú údajne vedie redaktor RTVS Peter Valovič, nie je nevinnou zábavou. Šíri neuveriteľné zlo. Už len čakať, kedy niekomu z hentých hejterov rupnú nervy a pôjde niekoho “skopať v kufri”. Ja sa čudujem, že ešte nezakročila Polícia Slovenskej republiky. Toto je nonsens.

Lebo ak niekto klasifikuje ako humor, že ma niekto chce kopať v kufri, tak potom vojna je asi kabaret a vraždy sú pokusy o vtip.

Pri všetkej úcte – toto nie je humor. Ani satira. Toto je koncentrácia toho najšialenejšieho hejtu.

A títo o niekom idú hovoriť, že je extrémista.

Predstavujem vám liberálnu mládež, našu buditeľku rána,” zakončil svoj status Blaha.

Je poľutovaniahodné, že ultraliberálnu a nenávistnú stránku Zomri legimitzujú niektorí politici , vrátane novozvolenej prezidentky Zuzany Čaputovej a taktiež mainstreamové médiá, ktoré z anonymných adminov Zomri s vrecami na hlavách, robia doslova celebrity.

Je tiež zarážajúce, že polícia a generálna prokuratúra sa tvária ako “mŕtvy chrobák” a nevykonávajú v tomto smere žiadnu aktivitu v trestnoprávnej rovine.  Tu už aj laik vidí, že admini stránky Zomri zrejme nabádajú mladých ľudí k nenávisti, osočovaniu a urážkam voči vybraným názorovým oponentom.

zdroj

autor: Samuel Gdovin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *