Politika

Koho by ste chceli za premiéra? Hlasujte v najväčšej online ankete

Slovenské parlamentné voľby sa nám blížia a ako bude vyzerať nová vláda nikto nevie.

My sme si pre vás pripravili najväčšiu online anketu, v ktorej hľadáme nového premiéra. Vybrali sme lídrov politických strán a zaujímavé osobnosti z politického spektra. Hlasujte za vášho kandidáta a zdieľajte anketu, aby sme spolu našli nového premiéra! 🙂

Koho by ste chceli za premiéra Slovenskej republiky?

View Results

Loading ... Loading ...

34 Replies to “Koho by ste chceli za premiéra? Hlasujte v najväčšej online ankete

 1. Prečo tam nie je Fico hentych s radov nikto nevoli mam taky dojem ze voľby sú manipupulovane bude zaujímavé sledovať jak sa zlepenec bude vadiť o kreslo premiéra ma záujem 5 kandidátov j to ešte uvidíme parlamentnupolitiku

 2. Štefan Harabin pre najväčší rozhľad hoci volím LSNS dlhobodo…
  Kotleba ako videpremiér a minister vnútra (bola by to pekná paralela s pánom Salvinim v Taliansku) 🙂

 3. Zaujímavá anketa. Neviem prečo si jej autori vybrali práve týchto pánov. Ja mám v tom jasno. Po prečítaní komentárov, som v šoku, koľkí odporúčate človeka, ktorý síce pekne rozpráva, ale riešenia nemá žiadne. Jedna pani píše „aspoň sa vysporiada s asociálmi“…NEVYSPORIADA, lebo nevie ako. Jedine, že uplatní silu a to teda nie je s pravidlami ľudskej morálky. Vy, čo takto uvažujete, si ani neuvedomujete, že z jedného dňa na druhý sa môžete tými asociálmi stať aj Vy. No neviem, či by sa Vám potom páčilo, keby na Vás niekto vytiahol bejsbolky a hnal Vás z miesta na miesto. Marián Kotleba a jeho strana má iba plné ústa rečí, hovorí to čo ľudia chcú počuť, ale sú to iba populistické reči , nehovoriac o tom, že jeho ideológia je veľmi nebezpečná. A keď už tomuto niekto neporozumie, tak nech si o p. Kotlebovi pozisťuje informácie z pôsobenia v Banskej Bystrici. Ak by takto mal riadiť štát, tak sme všetci s holou na uliciach. A ešte jeden pán, pre mňa už vyslúžilý sudca. Ten ani len rozprávať poriadne nevie. Takýto človek už by mal byť na dôchodku a zbierať huby. To čo on dáva do éteru je inteligentnému človeku na smiech. Je to naozaj hrozné, čomu a komu sú Slováci ochotní uveriť.

  1. je zaujímavé, že nesúhlasíte akurát len s tými, ktorí sú najviac orientovaní pronárodne, cítia vlastenecky, ale vôbec vám nevadí podvodník, úžerník a zlodej pozemkov Kiska, alebo zdrogovaný Truban, či daňový podvodník Matovič, alebo hrdo hlásiaci LGBTI Sulík, či v minulosti mafiánmi konfrontovaný Kolár, alebo ultraliberálny riťolízač Pellegrini.

  2. Tým asocialom sa môžte stať aj vy ci za vlády vášho človeka alebo za kotlebovcov no pan Marián kotleba aspoň chráni obyčajných ľudí ktorý pracovali a pracujú pre tento skurveny štát kde majú všetci neprisposobivy a migranti svoje práva len človek čo dal tomuto štátu celý svoj život ma hovno všetci tu zivorime a pani poslanci sa majú super a na spodnú seru keď pôjdem voliť tak jedine kotlebovcov a ze idú na asocialom s bejzbolkami tu už pomôže len tvrdé riešenie bývam v pentagone viem o čom hovorím aj tu by sme kotlebovcov uvítali.

 4. je zaujímavé, že nesúhlasíte akurát len s tými, ktorí sú najviac orientovaní pronárodne, cítia vlastenecky, ale vôbec vám nevadí podvodník, úžerník a zlodej pozemkov Kiska, alebo zdrogovaný Truban, či daňový podvodník Matovič, alebo hrdo hlásiaci LGBTI Sulík, či v minulosti mafiánmi konfrontovaný Kolár, alebo ultraliberálny riťolízač Pellegrini.

 5. Napadlo ma preco je tu tak vela podporovatelov LSNS, mozno preto, lebo zbytok sleduju medialny manipulacny hnoj, a ti ludia co sa hlbsie zaujimaju, tak sleduju aj taketo media, kde zistili kto je skutocne ta najlepsia volba!

 6. Tým asocialom sa môžte stať aj vy ci za vlády vášho človeka alebo za kotlebovcov no pan Marián kotleba aspoň chráni obyčajných ľudí ktorý pracovali a pracujú pre tento skurveny štát kde majú všetci neprisposobivy a migranti svoje práva len človek čo dal tomuto štátu celý svoj život ma hovno všetci tu zivorime a pani poslanci sa majú super a na spodnú seru keď pôjdem voliť tak jedine kotlebovcov a ze idú na asocialom s bejzbolkami tu už pomôže len tvrdé riešenie bývam v pentagone viem o čom hovorím aj tu by sme kotlebovcov uvítali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *