Politika

Koho by ste chceli za premiéra? Hlasujte v najväčšej online ankete

Slovenské parlamentné voľby sa nám blížia a ako bude vyzerať nová vláda nikto nevie.

My sme si pre vás pripravili najväčšiu online anketu, v ktorej hľadáme nového premiéra. Vybrali sme lídrov politických strán a zaujímavé osobnosti z politického spektra. Hlasujte za vášho kandidáta a zdieľajte anketu, aby sme spolu našli nového premiéra! 🙂

Koho by ste chceli za premiéra Slovenskej republiky?

View Results

Loading ... Loading ...

31 Replies to “Koho by ste chceli za premiéra? Hlasujte v najväčšej online ankete

  1. Prečo tam nie je Fico hentych s radov nikto nevoli mam taky dojem ze voľby sú manipupulovane bude zaujímavé sledovať jak sa zlepenec bude vadiť o kreslo premiéra ma záujem 5 kandidátov j to ešte uvidíme parlamentnupolitiku

  2. Štefan Harabin pre najväčší rozhľad hoci volím LSNS dlhobodo…
    Kotleba ako videpremiér a minister vnútra (bola by to pekná paralela s pánom Salvinim v Taliansku) 🙂

  3. Zaujímavá anketa. Neviem prečo si jej autori vybrali práve týchto pánov. Ja mám v tom jasno. Po prečítaní komentárov, som v šoku, koľkí odporúčate človeka, ktorý síce pekne rozpráva, ale riešenia nemá žiadne. Jedna pani píše „aspoň sa vysporiada s asociálmi“…NEVYSPORIADA, lebo nevie ako. Jedine, že uplatní silu a to teda nie je s pravidlami ľudskej morálky. Vy, čo takto uvažujete, si ani neuvedomujete, že z jedného dňa na druhý sa môžete tými asociálmi stať aj Vy. No neviem, či by sa Vám potom páčilo, keby na Vás niekto vytiahol bejsbolky a hnal Vás z miesta na miesto. Marián Kotleba a jeho strana má iba plné ústa rečí, hovorí to čo ľudia chcú počuť, ale sú to iba populistické reči , nehovoriac o tom, že jeho ideológia je veľmi nebezpečná. A keď už tomuto niekto neporozumie, tak nech si o p. Kotlebovi pozisťuje informácie z pôsobenia v Banskej Bystrici. Ak by takto mal riadiť štát, tak sme všetci s holou na uliciach. A ešte jeden pán, pre mňa už vyslúžilý sudca. Ten ani len rozprávať poriadne nevie. Takýto človek už by mal byť na dôchodku a zbierať huby. To čo on dáva do éteru je inteligentnému človeku na smiech. Je to naozaj hrozné, čomu a komu sú Slováci ochotní uveriť.

    1. je zaujímavé, že nesúhlasíte akurát len s tými, ktorí sú najviac orientovaní pronárodne, cítia vlastenecky, ale vôbec vám nevadí podvodník, úžerník a zlodej pozemkov Kiska, alebo zdrogovaný Truban, či daňový podvodník Matovič, alebo hrdo hlásiaci LGBTI Sulík, či v minulosti mafiánmi konfrontovaný Kolár, alebo ultraliberálny riťolízač Pellegrini.

  4. je zaujímavé, že nesúhlasíte akurát len s tými, ktorí sú najviac orientovaní pronárodne, cítia vlastenecky, ale vôbec vám nevadí podvodník, úžerník a zlodej pozemkov Kiska, alebo zdrogovaný Truban, či daňový podvodník Matovič, alebo hrdo hlásiaci LGBTI Sulík, či v minulosti mafiánmi konfrontovaný Kolár, alebo ultraliberálny riťolízač Pellegrini.

  5. Napadlo ma preco je tu tak vela podporovatelov LSNS, mozno preto, lebo zbytok sleduju medialny manipulacny hnoj, a ti ludia co sa hlbsie zaujimaju, tak sleduju aj taketo media, kde zistili kto je skutocne ta najlepsia volba!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *