Keď hysterický slniečkar nedokáže argumentovať, opľuje aj starého človeka (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Keď hysterický slniečkar nedokáže argumentovať, opľuje aj starého človeka (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Všetci veľmi dobre vieme, že dnešní “liberáli” alebo skôr naivní slniečkari, nemajú žiadnu mentálnu výbavu na faktickú argumentáciu ich chorých názorov.

Niekedy by sme normálne týchto ľudí označili za chorých jedincov. Dnes však v dobe neoliberalizmu ich médiá a mimovládky ochraňujú, a dokonca až zveľaďujú.

V Taliansku sa ukázal krásny príklad typického slniečkara, ktorý nedokáže nič iné, len hlásať dookola to isté, čo počul v médiách hlavného prúdu alebo v Bruseli.

Politické hnutie Mattea Salviniho naberalo nových členov po mestách v Taliansku a pri starších ľuďoch, ktorí rozdávali letáky sa zastavila jedna žena. Táto slniečkarka kričala na týchto starších ľudí, že sú hanbou a fašistami. Samozrejme bez argumentov, len tak, lebo v jej hlavičke sa to zdalo správne.

Keď už ale jej slaboduchá mentálna výbava nedokázala vyprodukovať nič lepšie ako nadávky, rozhodla sa opľuť jedného z týchto ľudí. Asi tak ukázala jej liberálnu toleranciu a lásku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *