Zo sveta

Keď hysterický slniečkar nedokáže argumentovať, opľuje aj starého človeka (Video)

Všetci veľmi dobre vieme, že dnešní „liberáli“ alebo skôr naivní slniečkari, nemajú žiadnu mentálnu výbavu na faktickú argumentáciu ich chorých názorov.

Niekedy by sme normálne týchto ľudí označili za chorých jedincov. Dnes však v dobe neoliberalizmu ich médiá a mimovládky ochraňujú, a dokonca až zveľaďujú.

V Taliansku sa ukázal krásny príklad typického slniečkara, ktorý nedokáže nič iné, len hlásať dookola to isté, čo počul v médiách hlavného prúdu alebo v Bruseli.

Politické hnutie Mattea Salviniho naberalo nových členov po mestách v Taliansku a pri starších ľuďoch, ktorí rozdávali letáky sa zastavila jedna žena. Táto slniečkarka kričala na týchto starších ľudí, že sú hanbou a fašistami. Samozrejme bez argumentov, len tak, lebo v jej hlavičke sa to zdalo správne.

Keď už ale jej slaboduchá mentálna výbava nedokázala vyprodukovať nič lepšie ako nadávky, rozhodla sa opľuť jedného z týchto ľudí. Asi tak ukázala jej liberálnu toleranciu a lásku.

2 Replies to “Keď hysterický slniečkar nedokáže argumentovať, opľuje aj starého človeka (Video)

 1. Klasika. Viete kto najviac volí liberálov a bojuje proti fašistom?
  Na Slovensko hromadne prilietavali zo zahrani4ia, aby zahlasovali za Čaputovú, aby nám, ktorí žijeme na Slovensku dojebali čo najviac život, ako sa len dá! (reportáž o tom vysielala i RTVS, niekoľko, rozhovory s tými, ktorí sem prišli len aby dali hlas Čaputovej)

  Aj tá na tom videu, smrdí v Anglicku ale vráti sa do Talianska voliť progresívnych boľšvikov, aby dojbala život tým, ktorí žijú v Taliansku.

  SaS aj PS intenzívne požadujú, aby bolo možné voliť aj zo zahraničia, aby nám mohli dojebať život korešpondečne.

  vzor nech je rakúsko. Kde vyhral euroboľševický zelený prezident, na základe korešpondenčných hlasov. Kurwa že tí ľudia sa už nevyserú na tú krajinu z ktorej zdrhli. To je ako nebývať 20 rokov v paneláku, ale stále hlavovať na domovej schôdzi. Alebo odísť od rodičov a určovať im, oni majú žiť svoj život, lebo kurwa kedysi si býval/a s nimi.

  https://www.google.com/search?q=sas%20hlasovanie%20zo%20zahranicia

 2. You could certainly see your skills in the work you write. The world hopes for even more passionate writers like you who are not afraid to mention how they believe. All the time go after your heart.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *