Kde zmizla ihla po zaočkovaní Krčméryho? Je von video, ktoré má jasný dôkaz ako to bolo

Ako prvého na Slovensku zaočkovali profesora Vladimíra Krčméryho už v sobotu večer novou vakcínou proti koronavírusu. Ďalší deň v nedeľu sa nechala zaočkovať prezidentka, lekári aj ministri vlády Igora Matoviča.

Ani očkovanie pred kamerami a naživo však nie dostatočne presvedčilo ľudí. Niektorí stále neveria, že očkovacia látka bola naozaj v ihlách a pichli im tam „vodu“ alebo „vitamín C“. Iní zase veria, že im naozaj pichli na rýchlo urobenú vakcínu, no aj tak zo strachu vakcínu odmietajú, pretože sa boja, čo vakcína urobí o niekoľko rokov, aj keď ju schválila Európska lieková agentúra a pracovali na nej špičkoví vedci.

Najnovšie sa po očkovaní profesora Krčméryho začalo šíriť video, že bol zaočkovaný akousi „Hollywoodskou“ ihlou, ktorá sa po vpichu zasunula a tak mu vlastne nič nepichli. Skutočnosť je taká, že sa šírilo nekvalitné video, kde po vybratí ihly ju nebolo dobre vidieť.

Štátny tajomník Ministerstva školstva pred vedu a výskum Ľudovít Paulis však uverejnil spomalené video, kde je jasne vidieť, že ihla tam je aj po vpichu. „Niektorí odborníci na internetoch tvrdili, že očkovanie v skutočnosti neprebehlo, ihla totiž zmizla! No, nezmizla, akurát sa skryla v pixeloch na tmavom pozadí, ako dokazujú výsledky nášho vyšetrovania.“ píše tajomník.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353