Slovensko

Kandidátku strany Vlasť mala zadržať polícia! Údajne varila pervitín

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Polícia v rámci svojej obrovskej akcie zameranej proti drogám postupne zadržala v 4 vlnách až 56 ľudí. Medzi nimi má byť podla zistení TV Markíza aj kandidátka do parlamentu za Harabinovu stranu Vlasť.

V rámci najrozsiahlejšej akcie v histórii Slovenska proti zločineckým skupinám páchajúcim drogovú trestnú činnosť, zadržali aj kandidátku do parlamentu za stranu Vlasť Gabrielu Kučerovú. Informuje o tom v reportáži TV Markíza, ktorej sa podarilo zistiť, že táto žena údajne mala variť pervitín. 

Dokopy mali obviniť z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny už 56 osôb zo Serede, Galanty a Trnavy.

Obvinení majú byť napríklad aj policajt, pracovník kriminálneho úrady finančnej správy či bývalý policajt.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *