Politika

Kandidát rómskej strany vyzval v živom vysielaní Rómov, aby šli voliť a nakopali kotlebovcov do zadku

V predvolebných diskusiách na RTVS sa stretli kandidáti do európskeho parlamentu a prezentovali svoje programy či myšlienky.

O rozruch sa postaral František Tanko, jeden z kandidátov rómskej strany, ktorá sa prezentuje ako strana tolerancie a spolunažívania. Práve zástupca strany, ktorá chce byť tolerantná, odkázal vo svojom preslove na konci diskusie, že kotlebovci vyrástli na ich chrbtoch a vyzýva Rómov, aby prišli voliť a nakopali kotlebovcov do zadku.

V diskusii bol prítomný aj zástupca ĽSNS, ktorý však toto absolútne ignoroval.

Čas 1:02:12

4 Replies to “Kandidát rómskej strany vyzval v živom vysielaní Rómov, aby šli voliť a nakopali kotlebovcov do zadku

  1. Pán Tanko mohol vyzvať Rómov, aby šli všetci hromadne pracovať a starali sa o deti. Pokiaľ tu budú takí zástupcovia Rómov, ktorí všetko, čo pre nich urobia je, to, že mu na účet naskakujú naše, aj moje peniaze, na ktoré musím drieť, dať mu do ruky lopatu a poslať ho na Luník do Košíc pomáhať a ísť príkladom tým, ktorí žijú z dávok, pán sa bojí, bude ĽSNS = prázdny účet a začať pracovať, nie burcovať

  2. Whats Going down i am new to this, I stumbled upon this I have discovered It positively helpful and it has aided me out loads. I’m hoping to contribute & aid different customers like its aided me. Good job.

  3. I’ve recently started a blog, the information you offer on this web site has helped me greatly. Thanks for all of your time & work. „Yield not to evils, but attack all the more boldly.“ by Virgil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *