Slovensko

K obyčajným ľuďom sa pridal aj podpredseda talianskeho parlamentu a zahodil vlajku EÚ

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

„Zatiaľ len gesto, ale má obrovskú výpovednú hodnotu. Podpredseda talianskeho parlamentu Fabio RAMPELLO odstraňuje zo svojej kancelárie vlajku EÚ. Čo všetko sa ešte musí stať, než niečo podobné uvidíme aj u nás? (v Českej republike)“ napísal politik Štěpánek.

Výzva „Spáľte vlajku EÚ“

Parlamentné listy informovali o tom, že sa Talianskom šíri pozoruhodná internetová výzva, ktorej základom je spáliť vlajku Európskej únie, a to najlepšie za zvukov talianskej hymny z čias boja za zjednotenie krajiny. Celá iniciatíva má pritom prebehnúť pod heslom „chránime sa“.

Taliansko tak reaguje na to, že ho Európska únia nechala v čase koronavírovej krízy napospas. Situácia v krajine je totiž vážna a talianske zdravotníctvo kolabuje.

Pripomeňme však, že EÚ sa „spamätala“ až po niekoľkých týždňoch, a to spôsobom, ktorý vzbudil veľké rozpaky. Predsedníčka Európskej komisie totiž uistila Talianov, že na nich myslí, ale tiež skritizovala členské štáty, že v boji proti pandémii nectia únijné hodnoty.

Naopak sa našli krajiny, ktoré Taliansku podali pomocnú ruku. Jedná sa o Čínu, ktorá poskytla krajine zdravotnícky materiál. Podpora prišla do krajiny taktiež z Ruska, ktoré do Talianska poslalo vojenskú nemocnicu.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *