Je mi to ľúto, cez Vianoce zakážeme cestovať z okresov, hlási Matovič - MAGAZÍN 1
Slovensko

Je mi to ľúto, cez Vianoce zakážeme cestovať z okresov, hlási Matovič

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Situácia na Slovensku je vážna. Platí núdzový stav a lockdown. Minister financií Igor Matovič v nedeľu hovoril aj o tom, že na Vianoce sa môžu opatrenia ešte sprísniť.

Dvojtýždňový lockdown nebude dostatočný, vyhlásil v nedeľu Matovič. „Situácia sa nezlepší a bude treba ho predĺžiť,“ uviedol v relácii na TA3. Podľa ministra odborníci žiadali lockdown skôr, rovnako aj plošné zatvorenie škôl. „V tomto prípade ide o pohŕdanie odborníkmi,“ skonštatoval Matovič.

Matovič je toho názoru, že situácia sa nezlepší ani do Vianoc. Na otázku, či sa opatrenia počas Vianoc sprísnia, odpovedal kladne. „Nemali by sme pripúšťať žiadne bubliny,“ konštatoval na margo opatrení prijatých počas Vianoc minulý rok. Rovnako spomenul možnosti cestovania medzi okresmi. „Určite nie, je mi to ľúto,“ uzavrel Matovič

5 Replies to “Je mi to ľúto, cez Vianoce zakážeme cestovať z okresov, hlási Matovič

  1. Zabudni, aj tak pôjdem tam kam budem chieť. Narodil som sa ako slobodný človek, som slobodným človekom a aj nim umriem.

  2. Tá špinavá stuchnutá satanistická diera odkiaľ prichádzajú všetky pokyny pre “našu vládu” bude do dvoch – troch rokov začistená nakompletku. Deratizácia od cudzokrajných krýs a potkanov ako sa patrí. A potom Metlovič a jeho tlupa bude na úteku skákať po stromoch ako tie jeho či vlastne Naďove opice. Až budú v hniť base a niektorí na stromoch ako salonky tak to budú tie najkrajšie Vianoce. Pôjde to síce pomaly ale nakoniec sa vás zbavíme haj.zlové!!! Chcete nás vytočiť do nepríčetnosti ale žiadna občianska vojna nebude!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *