Slovensko

Jakubcovi idú dôchodkyne posielať životné úspory a sú to tisíce eur na jeho podporu v ťažkých časoch

Časy kvôli pandémii a celosvetovým karanténam naozaj nie sú ľahké a to hlavne pre segmenty, ktoré nemôžu fungovať. Gastro, fitká či iné sú zavreté alebo fungujú v núdzovom režime. O umelcoch ani netreba hovoriť, tí kvôli nulovým koncertom a vystúpeniam trpia naozaj veľmi.

Niektorí sa však vedia vynájsť a jedným z nich je aj Martin Jakubec, ktorý na svojej sociálnej sieti poprosil ľudí, aby ho finančne podporili v jeho práci na novom CD. Všetko by bolo v poriadku, keby sme si v diskusii nevšimli tie obrovské cifry, ktoré sa mu chystajú poslať niektoré dôchodkyne!

„Marinko pošlem vám dar 3000€ bude to stačiť? Mám našetrené rada vám ich dám, počúvam vás celý život“ napísala dôchodkyňa Magda.

„Milý Martinko veľmi Vás máme radi, ste náš národný poklad. Rada Vám prispejem darom vo výške 4000 € na Vaše tv programy. Ste naša jednička zaslúžite si to“ napísala ďalšie dôchodkyňa Anka, ktorá bola o rovný liter štedrejšia.

Tieto profily sme si museli zo zvedavosti pozrieť, no nevieme s istotou povedať, či ide o skutočné profily, aj keď na jednom bola skutočne tá pani a dokonca mala fotografie so samotným Jakubcom. Ak sa teda dôchodkyne poskladajú umelcovi na jeho nové CD, ostane mu určite aj na dobrý rok života v prepychu.