Slovensko

Infektológa Jarčušku nachytal Kotleba bez respirátora. Ten sa priznal a nahlásil sa sám na Úrad verejného zdravotníctva

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte v piatok večer zverejnil šéf ĽSNS Marian Kotleba video, kde mal byť známy infektológ Pavol Jarčuška bez respirátora v červenom okrese. Kotleba ho zverejnil s tým, že nikto iný sa neodvážil a člen pandemickej komisie, ktorý káže Slovákom, ako sa majú správať, sám porušuje nariadenia a v červenom okrese nemá na ústach respirátor.

Jarčuška sa po prevalení videa priznáva a sám sa dokonca nahlásil na Úrad verejného zdravotníctva. Na situáciu reagoval aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský, podľa ktorého bude prípad osobitne riešiť Úrad verejného zdravotníctva. „Predpokladám, že keď to Jarčuška priznal, očakáva aj sankciu,“ dodal.

Video má byť nahrané 15. októbra v jednom z hotelov v Nitre, kde v tom čase bol covid automat v červnej farbe a boli v interiéroch povinné respirátori „pred malou chvíľou mi prišlo toto video. Vraj nikto nebude mať odvahu ho zverejniť. Má ísť o člena pandemickej komisie na zábave v hoteli Mikado v Nitre. Táto sa mala uskutočniť 15. októbra, kedy bol podľa tzv. Covid automatu okres Nitra červený. To znamená, v interiéri bolo povinné nosiť respirátor.Takže, priatelia, meno dotyčného môžete napísať do komentárov, ale podstatná je iná vec. S celým Covid automatom a ich vymyslenými pravidlami si z nás robia dobrý deň!“ napísal Kotleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *