Idú najdôležitejšie voľby! Kotlebu sa musia zbaviť, aj keby ho mali vyhlásiť za vraha - MAGAZÍN 1
Komentáre

Idú najdôležitejšie voľby! Kotlebu sa musia zbaviť, aj keby ho mali vyhlásiť za vraha

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Je to úplne jasné! Čakajú nás jedny z najdôležitejších volieb v histórii, kedy končí strana, ktorá tu vládla dlhé roky a šancu cítia silní neoliberáli. Má to však jednú chybičku krásy, ktorou je meno Marian Kotleba.

Od začiatku sa ho snažia zastaviť. V roku 2005 sa ho snažili zastrašiť najprv takou tou typickou gangsterskou metódou a jeho spolu s matkou napadli železnými tyčami pred vchodom do bytovky (článok o tom tu). Kotleba a jeho nevinná mama skončili s ťažkými zraneniami v nemocnici.

Šéf ĽSNS sa však nevzdával a pokračoval vo svojom boji. Cestoval po Slovensku a chodil tam, kam polícia odmietala prísť pomáhať ľudom. Problémy s Rómami riešili Kotlebovci v zelených tričkách, a tak si od liberálnych médii zaslúžili značku rasisti a fašisti. Za čo? Lebo sa nebáli povedať pravdu nahlas.

Toto však nepomohlo a aj keď sa snažili z Kotlebu urobiť fašistu, ľudia mu svoj hlas odovzdali a ĽSNS rástla a rastie. Jednoducho nemôžu médiá urobiť z rasistu človeka, ktorý len hovorí pravdu aká je, a preto bude mať Marian Kotleba zase viac percent vo voľbách. Oni to vedia a preto musia zabrať. A ako? Mediálnou propagandou.

Prvá zbraň je Kotlebu zosmiešňovať, aby nebol ten cool, za ktorého sa treba postaviť. Následne ho nepozývať do relácii, kam pozvú všetkých, len jeho nie. No a potom útočiť, aby sa ľudom prestal páčiť, aj keby si mali vymyslieť tú najpodlejšiu lož. Tú dnes opäť ani nie tak vymysleli, ale vyfarbili, aby to vyzeralo veľmi zle.

Všetky médiá bez jedného dnes napísali články s titulkom “Mariana Kotlebu preveruje polícia. Dôvodom je možné sexuálne zneužívanie”.

Ide vraj o nejaké prípady z pred 20tich rokov a jediné indície sú, že jedna babka povedala. Nevie sa aká, ale dačo sa počulo… Už teraz viem ja, vy a aj všetci policajti, že je to totálny výmysel, ktorý však médiá využijú na to, aby zdiskreditovali Kotlebu. Teraz si však môžu písať články a keď potom o pár dní polícia tento vymyslený prípad uzavrie, nikto už nenapíše, že to bol výmysel.

Ale oni musia, idú najdôležitejšie voľby a Kotlebu musia odstaviť a to za každú cenu…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *