Komentáre

Idú najdôležitejšie voľby! Kotlebu sa musia zbaviť, aj keby ho mali vyhlásiť za vraha

Je to úplne jasné! Čakajú nás jedny z najdôležitejších volieb v histórii, kedy končí strana, ktorá tu vládla dlhé roky a šancu cítia silní neoliberáli. Má to však jednú chybičku krásy, ktorou je meno Marian Kotleba.

Od začiatku sa ho snažia zastaviť. V roku 2005 sa ho snažili zastrašiť najprv takou tou typickou gangsterskou metódou a jeho spolu s matkou napadli železnými tyčami pred vchodom do bytovky (článok o tom tu). Kotleba a jeho nevinná mama skončili s ťažkými zraneniami v nemocnici.

Šéf ĽSNS sa však nevzdával a pokračoval vo svojom boji. Cestoval po Slovensku a chodil tam, kam polícia odmietala prísť pomáhať ľudom. Problémy s Rómami riešili Kotlebovci v zelených tričkách, a tak si od liberálnych médii zaslúžili značku rasisti a fašisti. Za čo? Lebo sa nebáli povedať pravdu nahlas.

Toto však nepomohlo a aj keď sa snažili z Kotlebu urobiť fašistu, ľudia mu svoj hlas odovzdali a ĽSNS rástla a rastie. Jednoducho nemôžu médiá urobiť z rasistu človeka, ktorý len hovorí pravdu aká je, a preto bude mať Marian Kotleba zase viac percent vo voľbách. Oni to vedia a preto musia zabrať. A ako? Mediálnou propagandou.

Prvá zbraň je Kotlebu zosmiešňovať, aby nebol ten cool, za ktorého sa treba postaviť. Následne ho nepozývať do relácii, kam pozvú všetkých, len jeho nie. No a potom útočiť, aby sa ľudom prestal páčiť, aj keby si mali vymyslieť tú najpodlejšiu lož. Tú dnes opäť ani nie tak vymysleli, ale vyfarbili, aby to vyzeralo veľmi zle.

Všetky médiá bez jedného dnes napísali články s titulkom „Mariana Kotlebu preveruje polícia. Dôvodom je možné sexuálne zneužívanie“.

Ide vraj o nejaké prípady z pred 20tich rokov a jediné indície sú, že jedna babka povedala. Nevie sa aká, ale dačo sa počulo… Už teraz viem ja, vy a aj všetci policajti, že je to totálny výmysel, ktorý však médiá využijú na to, aby zdiskreditovali Kotlebu. Teraz si však môžu písať články a keď potom o pár dní polícia tento vymyslený prípad uzavrie, nikto už nenapíše, že to bol výmysel.

Ale oni musia, idú najdôležitejšie voľby a Kotlebu musia odstaviť a to za každú cenu…

23 Replies to “Idú najdôležitejšie voľby! Kotlebu sa musia zbaviť, aj keby ho mali vyhlásiť za vraha

   1. Vladko a ty sa koho zastávaš, ? ja sa zastávam Kotlebu aj keby na neho kydali akokoľvek, ja viem a myslím si svoje a je mi jedno, kto ma tu bude za môj názor osočovať. Otvorte si oči ľudia a používajte aj svoj rozum. Nebudem reagovať na prípadné komenty. Ja tu používam pravé meno, žiadnu vymyslenú prezývku alebo falošnú identitu.

 1. Liberálni sorošovskí posluhovači ! … Vieme o čo usilujete… Až to bije do očí !
  Nie sme hlúpi – vidíme to !
  A vy to uvidíte pri voľbách… !

  1. Každý mladý človek urobí v živote nejaký prešľap. Nech sa preukáže niekto, kto taký nebol!!! Taký N E E X I S T U J E!!!!!!! Takže aj keby kotlebovi niečo našili, je to normálne, lebo mladí ľudia sú nerozvážni a idú do všetkého s nerozmyslene. S týmto rozumom , čo máme teraz, by to nikto z nás neurobil, čo sme stvárali v mladosti.
   A teda použijem biblické—-,,KTO JE BEZ VINY,NECH HODÍ KAMEŇOM’´
   Keby v mladosti urobil čokolvek, aj tak ho ideme voliť C E L Á RODINA!!!!!!! Nech sa Europrostitútky poserú!!!!!!!

   1. Súhlasím s Vami, to čo stvára táto protislovenská banda je už za hranicou zdravého rozumu, len špinia, obviňujú a to všetko, že vraj, alebo možno sa stalo atď, bez rozsudku vynášajú súdy, Moje heslo je presne to Vaše: „Kto je bez VINY, nech PRVÝ hodí kameňom !“ Pekný slnečný,jesenný deň všetkým ľuďom dobrej vôle !!!

   2. Súhlasím s Vami, všetko je to iba divadlo, len aby človeka pošpinili, obvinili a to bez dôkazov, len tak, že vraj, možno sa stalo atď. len ublížiť a dehonestovať. Prečo sa nerieši rómska populácia, kde sú už 13 – 14 ročné !!! deti matkami a to ešte sa nevie s kým tie deti majú, to zdá sa nikoho netrápi, ale vedrá špiny lejú len tam, kde môžu ublížiť ! Ja sa tiež držím Ježišovho: “ Kto je bez VINY, nech PRVÝ hodí kameňom !“ Pekný jesenný víkend všetkým ľuďom dobrej vôle !

 2. Je to fakt až do oči bijuce ako ho chcu stoj čo stoj zdiskreditovat ti špinavci zapredani! Ale už sme ich davno prekukli … vrati sa im to ako bumerang, ale ešte predtym im to zrataju voliči! 🙂

 3. Volím ĽSNS pretože na Slovensku niet čistého politika, každý sa s každým v parlamente len háda, kotlebivci sú vzorom pretože ako jediný stoja za nami obyčajnými ľuďmi v našej milovanej krajine. Všetko čo vravia je pravda, volíme veľa rodina aj na pracovisku kotlebu

 4. Na to aby som vás volil , ešte musíte dozrieť. Ale páči sa mi tá “ doslova PANIKA “ , ktorú vyvolavate v radoch tých čo si myslia že tu budú naveky, len to treba správne zlepiť. Takéto ťažké kalibre , ktoré hľadajú na Vás sa vyťahujú až tesne pred cieľom , to že ich vyťahujú na štarte o niečom svedčí.

  1. Pán sebastian, neviem…..ale mám pocit, že Vás príspevok nemá ligiku. Alebo mám nízke IQ? (170) Prepáčte, ak sa mýlim, ale nepochopila som súvislosti.

 5. Zdá sa, že pán Kotleba ako učitel zneužíval svoje zverenkyne. Takto by sa dopúštal trestného činu. Mám s tým velký problém lebo neviem komu do volieť veriť. Keďže verím že pedofília na Slovensko nepatrí.
  Nie je ok aby 40 ročný chlap naháňal 15 ročné deti, či sa to deje v cirkvi alebo škole..

  Kotleba nie je dobrá morálne autorita pre silné Slovensko.

  Chcem len to čo je dobré pre Slovensko. Ďakujem

  1. To isté si želám aj ja a musím povedať,že ak je čo i len trochu pravdy na tom že ma slabosť pre veľmi mladé dievčatá,je to dosť zlé..neviem čo bude so slovenskom

  2. Pred 20 rokmi bol tesne po škole. V 23 rokoch je celkom normálne pokukovať po 17-kach. Práve to, že vyťahujú takéto úbohosti znamená, že nič iné na neho nemajú.

 6. nejsem slovenský volič….slovenskou politiku ale sleduji….v nadcházejících volbách by můj hlas dostal Marián Kotleba!…přeji Slovákům větší odolnost vůči mediální masáži….viz poslední prezidentská volba…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *