Hrádza proti Liberalizmu musí začať. Inak je so Slovenskom koniec. - MAGAZÍN 1
Slovensko

Hrádza proti Liberalizmu musí začať. Inak je so Slovenskom koniec.

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pred piatimi rokmi sme volili menšie zlo v podobe Andreja Kisku, nuž, vtedy sme ani len netušili, aký to bude proamerický a liberálny posluhovač. Skákal tak, ako mimovládne organizácie zo západu pískali a poslušne plnil a čítal (doslovne) ich príkazy.

Ku koncu jeho kariéry sme sa už všetci tešili, že Kiska končí, a mame o problém menej. Realita je však trochu iná. Kiska nekončí a čísla v prieskumoch sú na jeho strane. Áno. Zacítil šancu, keď videl projekt Čaputová a prečo by sa teraz stiahol? Ľudia majú dosť vládnych strán a budú voliť akékoľvek, ktoré sa hrajú na slušné, no a médiá im smelo nahrávajú.

Zuzana Čaputová mala prepracovanú kampaň. Bola emotívna, videá natáčané, strihané a režírované profesionálmi a tak, aby tá kampaň nemohla skončiť inak, ako výhrou. A taká istá bude kampaň Andreja Kisku a jeho novej strany.

Poďme ešte na chvíľu k Čaputovej, aj keď viem, že jej už máte, akurát, tak viac než dosť. Pani prezidentka bude teraz morálnou autoritou. Ale ona ňou aj v očiach ľudí je. Neklamala. Veď sa priznala, že je bývalou voličkou Bugára, že podporí práva homosexuálov, ale aj, že príjme v paláci Mariana Kotlebu. Jednoducho, profiluje sa v očiach ľudí, ako dobrá pani prezidentka.

Netreba však zabúdať, že je (už bývalou členkou) Progresívneho Slovenska a vždy im bude zaviazaná. To už či chceme alebo nechceme, bude tak. Strana PS a SPOLU majú v prieskumoch momentálne okolo 14% a s podporou pani prezidentky si tieto čísla môžu reálne udržať. To máme druhý silný liberálny subjekt po pani Čaputovej v našom politickom spektre.

Začínajme sa báť. Tretí silný liberálny subjekt (alebo projekt ak chceme) prichádza dosluhujúci prezident Kiska. Ten oznámil, že zakladá novú politickú stranu a rovno sa vysmieva Róbertovi Ficovi. V prieskume 40% opýtaných tvrdilo, že by stranu Andreja Kisku volilo. 9% povedalo určite áno a 31% pravdepodobne áno.

Toto sú tri silné neoliberálne subjekty, ktoré sa budú navzájom podporovať a budú mať silnú podporu médii, mimovládok, Bruselu a USA. Proti tomuto, bude veľmi ťažké bojovať a so zlodejmi zo Smeru, to bude ešte ťažšie.

Netreba ani zabúdať na strany ako SaS, OĽANO a MOST, ktoré s nimi budú samozrejme spolupracovať, aj keď menšie hašterenie tam je, ale Matovič sa spojí aj s diablom, len aby vládol.

Paradoxné je, že v roku 2016 po parlamentných voľbách sa tvorila takzvaná hrádza proti extrémizmu a vládne strany strašili, že sa musia spojiť aj národniari s Maďarmi, aby porazili fašistov v parlamente. Akých fašistov nevieme… Ale skutočná hrozba tu teraz je.

Je to liberalizmus. On ani hrozba nieje. Veď čo je zlé na slobode, ak je v nej zdravý rozum? Liberalizmus nie je nebezpečný. Nebezpečné sú strany a politici, ktorí sa zaň schovávajú a v pretvárke slobody, budú chorú ideológiu, ktorej hovoria sloboda a v praxi je to totalita, ktorá ubíja všetko ostatné, za čo oni stoja.

Dnes je už čas sa spojiť a vytvoriť hrádzu proti Liberalizmu. Proti Kiskovi, Čaputovej, Progresívnemu Slovensku a mimovládnym organizáciám, ktoré zničia hodnoty Slovenska, tak, ako sa zničili hodnoty v západnej Európe, kde dnes prídete do ktorejkoľvek metropoly a nevidíte kultúru a históriu nášho kontinentu, ale len multikulturalizmus a strach v očiach domáceho obyvateľstva, ktoré sa bojí povedať nahlas, čo si myslí.

auto: magazin1.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *