Zo sveta

Holanďania nemajú zábrany. Na proteste podpálili a zničili policajtom autá (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V Holandsku v piatok večer protestovali ľudia proti lockdownom a opatreniam.

Demonštranti prišli do styku s políciou a dokonca použili varovné výstrely. Niektorých mali zasiahnuť.

Protestujúci sa polícii odplatili a zapálili či zdemolovali im niekoľko áut. Polícia potvrdila zranenie výtržníkov, ale nespresnila, aký typ munície bol proti nim použitý.
Polícia použila vodné delá, zatiaľ čo demonštranti zapaľovali ohne a odpaľovali zábavnú pyrotechniku ​​v rušnej obchodnej štvrti Rotterdamu.

Výtržnosti sa odohrali v piatok večer, keď sa stovky ľudí zišli na protest proti novým opatreniam covid-19 v krajine. Holandsko v sobotu vstúpilo do čiastočného uzavretia, čo vyvolalo zúrivú reakciu proti vláde. Polícia potvrdila, že pri stretoch medzi výtržníkmi došlo k varovným výstrelom, ktoré si vyžiadali niekoľko zranených.

One Reply to “Holanďania nemajú zábrany. Na proteste podpálili a zničili policajtom autá (Video)”

  1. Robiť bordel nepomôže nikomu. Divím sa M1, že hulvátov ešte aj adoruje. Zrejme sú v redakcii poslepší a ponaivnejší, keď nevidia, že sú to len provokatéri vo forme Antify a pod. Žiadny poriadny človek, a ani Holanďan, si nepraje podpaľovať autá a podobné anarchistické a fašistické prejavy. Boli to snáď autá politikov alebo smradov, čo propagujú lockdowny a vakcináciu?
    Zamyslite sa trochu, keď to bude takto na Slovensku, povedzte, čo tejto vláde zabráni povolať proti ľuďom vojakov NATO?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *