Politika

Hlina keď videl preplnenú sálu voličov ĽSNS: „Nemám z toho dobrý pocit!“

Alojz Hlina si vybral ako svoj predvolebný marketing útočiť na ĽSNS. Hlavným dôvodom je fakt, že veľa kresťanských voličov prekuklo liberálne zmýšľanie predsedu KDH Alojza Hlinu a odišlo práve do strany Mariana Kotlebu.

Hlina tak útočí kde sa dá a v piatok večer bol na predvolebnom mítingu ĽSNS v Leviciach, kde prišiel podporiť protest proti ĽSNS. Na tomto proteste bolo necelých 15 ľudí. V sále kde rečnili kotlebovci boli však stovky ľudí a niektorí si ani nemali kam sadnúť, ostali však stáť a počúvali.

Alojz Hlina po tomto zážitku napísal na sociálnej sieti tieto slová:

„Bol som sa pozrieť na mítingu kotlebovcov v Leviciach. Nemám z toho dobrý pocit. Prosím Vás, nevzdávajme ten zápas. Presne na to čakajú.
Už sa neboja, čakajú na druhú fázu, keď sa ich začneme báť my. V Leviciach ich pustili do kulturáku, obsadili ho celý. „

Smutná fotka Hlinu s hákovým krížikom hovorí za všetko.

12 Replies to “Hlina keď videl preplnenú sálu voličov ĽSNS: „Nemám z toho dobrý pocit!“

 1. Pán Hlina,keď prestanete byť arogantný debil,sadnete slušne,podotýkam slušne za jednací stôl,možete sa s p.Kotlebom baviť.Pokiaľ budete jednať ako debil / viď relácia v TV/ nikto slušný Vás voliť nebude.

  1. ĽSNS, ako jediná má potvrdzujúci rozsudok, že nie je fašistická strana. Zlý pocit bude mať nie len Hlina, ale každá jedna štandardná strana ak niekto z opačného tábora podá trestné oznámenie na ich strany, ktoré majú preukázateľne (aj podľa mainstreamových médií) prepojenia na tzv. akcionárov (oligarchiu). A to už vážený, prepojenie oligarchie na vládu, je fašizmus (de facto i de iure) ako vyšitý 🙂

 2. ĽSNS, ako jediná má potvrdzujúci rozsudok, že nie je fašistická strana. Zlý pocit bude mať nie len Hlina, ale každá jedna štandardná strana ak niekto z opačného tábora podá trestné oznámenie na ich strany, ktoré majú preukázateľne (aj podľa mainstreamových médií) prepojenia na tzv. akcionárov (oligarchiu). A to už vážený, prepojenie oligarchie na vládu, alebo keď stojí na čele strany oligarcha – milionár, je fašizmus (de facto i de iure) ako vyšitý 🙂

 3. Hlina Hlina, v minulosti bolo KDH aspoň kultivované a malo slušné vystupovanie, ale pod tvojím vedením sa stala s KáDeHá liberálna žumpa. Neverím, že máte potenciál prekročiť 5 percentnú hranicu potrebnú pre vstup do parlamentu SR. Za Matovičov cirkus už kandiduje aj Jožo Pročko, a keď si vás dám dohromady, kladiem si otázku, prečo nekandidujete pod jednou značkou a to Sprostý a Sprostejší. Teda SaS. Ty už sa konečne zmier s tým, že nikdy hlas kresťana katolíka alebo evanjelíka, či inak veriaceho určite nedostaneš. A nezabudni na slová : beda tomu, s koho pohoršenie pochádza…

    1. Na ĽSNS bolo podané trestné oznámenie,že sú fašistická strana,a žiadali jej zrušenie.Prokurátor sa tým zaoberal,a dospel k názoru,že ĽSNS fašistická strana nie je,tým pádom môže kandidovať v nadchádzajúcich voľbách.Takéto rozhodnutie nemá žiadna iná strana.

  1. Ja myslím, že Kotleba je tŕňom v oko všetkým, ktorí kradnú a podvádzajú. Aspoň niekoho sa boja. A to že je fašista, vymyslel nejaký vymletý debil a teraz to všetci opakujú, lebo sa ho takouto cestou chcú zbaviť.

 4. Hlina zanuchal príležitosť ako sa priživiť a svojim akoze ,, správnym,, názorom si zvýšiť popularitu. Bohužiaľ musím povedať,že po tom rozhovore ,ktorý predviedol ho považujem za duševného chudáka,ktorý nie je schopný viesť rozhovor na úrovni aspoň priemerne inteligentného človeka. KDH sa dúfam ani nedostane do parlamentu,je to banda falošných posahanych ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *