Hlina keď videl preplnenú sálu voličov ĽSNS: "Nemám z toho dobrý pocit!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Hlina keď videl preplnenú sálu voličov ĽSNS: “Nemám z toho dobrý pocit!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Alojz Hlina si vybral ako svoj predvolebný marketing útočiť na ĽSNS. Hlavným dôvodom je fakt, že veľa kresťanských voličov prekuklo liberálne zmýšľanie predsedu KDH Alojza Hlinu a odišlo práve do strany Mariana Kotlebu.

Hlina tak útočí kde sa dá a v piatok večer bol na predvolebnom mítingu ĽSNS v Leviciach, kde prišiel podporiť protest proti ĽSNS. Na tomto proteste bolo necelých 15 ľudí. V sále kde rečnili kotlebovci boli však stovky ľudí a niektorí si ani nemali kam sadnúť, ostali však stáť a počúvali.

Alojz Hlina po tomto zážitku napísal na sociálnej sieti tieto slová:

“Bol som sa pozrieť na mítingu kotlebovcov v Leviciach. Nemám z toho dobrý pocit. Prosím Vás, nevzdávajme ten zápas. Presne na to čakajú.
Už sa neboja, čakajú na druhú fázu, keď sa ich začneme báť my. V Leviciach ich pustili do kulturáku, obsadili ho celý. “

Smutná fotka Hlinu s hákovým krížikom hovorí za všetko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *