adplus-dvertising

Heger v minulosti chválil časopis Playboy a dobre vie, ako predať ľuďom príbeh, ktorý chce

Dnes ho ľudia poznajú ako premiéra našej krajiny, kedy vystriedal Igora Matoviča, a ako silne veriaceho človeka. Eduard Heger bol však pred pár rokmi predajca vodky v Amerike, ktorý veľmi dobre vedel, ako predať ľuďom, to čo chcel.

V rokoch 2007 až 2016 pôsobil ako country manažér spoločnosti Old Nassau Imports LLC, ktorá na americkom trhu prerazila s luxusnou vodkou slovenskej výroby s charakteristickým znakom dvojitého kríža. Na starosti mal vtedy najmä rozbiehanie výroby v Starej Ľubovni a rozvoj predaja na Slovensku

Heger hovoril o tom, že v USA nepoznali slovenskú vodku a vďaka tomu mali príležitosť tvoriť marketingový príbeh, ako im vyhovoval. Nemôžme sa teda diviť, že náš premiér je dobrý marketingový hráč a vie ako ovládať ľudí s príbehmi.

Heger, ktorý sa pasuje do role silne veriaceho dokonca hovoril o tom, že erotický časopis Playboy je dôležitým prezentačným nástrojom.

Terajší premiér Heger hovoril na prezentácii aj o tom, že Američania sú skvelí v tom, že si dajú veľa práce, aby niečo vzniklo.