Slovensko

Heger: Hovorme pravdu o vakcínach, že nie sú strašiak ale desiatkami rokov overený nástroj

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Eduard Heger vydal ďalšie video na propagáciu vakcín s emotívnou hudbou, kde tvrdí, že treba hovoriť pravdu o vakcínach a ukázať, že nie sú strašiak, ale desiatkami rokov overený nástroj. Treba však dodať, že konkrétne vakcíny proti covidu nie sú vôbec overené desiatkami rokov.

„Ak chceme vrátiť naše životy znova do normálu, tak musíme spojiť sily a urobiť všetko pre to, aby sme mali čo najviac zaočkovaných,“ povedal premiér Eduard Heger.

Poprosil tiež, aby všeobecní lekári sprostredkovali očkovanie svojim pacientom, u ktorých majú dôveru. Množstvo ľudí totiž pri vakcinácii proti ochoreniu covid-19 z rôznych dôvodov stále váha. „Potrebujeme vaše pozitívne skúsenosti s očkovaním, aby ste pomohli prekonať strach tým, ktorí sa očkovania boja,“.

Netreba zabudnúť, že dnešný premiér Eduard Heger v minulosti predával vodku a sám povedal, že vie ako predať ľuďom príbeh, ktorý on chce.

V rokoch 2007 až 2016 pôsobil ako country manažér spoločnosti Old Nassau Imports LLC, ktorá na americkom trhu prerazila s luxusnou vodkou slovenskej výroby s charakteristickým znakom dvojitého kríža. Na starosti mal vtedy najmä rozbiehanie výroby v Starej Ľubovni a rozvoj predaja na Slovensku

Heger hovoril o tom, že v USA nepoznali slovenskú vodku a vďaka tomu mali príležitosť tvoriť marketingový príbeh, ako im vyhovoval. Nemôžme sa teda diviť, že náš premiér je dobrý marketingový hráč a vie ako ovládať ľudí s príbehmi.