Politika

Harabin si vie predstaviť, že bude lídrom kandidátky. Kotlebu a Progresívne Slovensko nazval extrémom

V pondelkovej relácii rádia InfoVojna sa neuspešný kandidát na prezidenta Štefan Harabin vyjadril na svoju kandidatúru do parlamentných volieb, ktoré budú na Slovensku v marci 2020.

Harabin by povedal, že nechce byť členom strany ani žiadnu stranu riadiť, ale vie si predstaviť, že by obsadil miesto lídra na kandidátke. Čaká však na akúsi výzvu od ľudí, aby kandidoval.

„Nechcem riadiť stranu! Som človek, ktorý si zakladá na odbornosti a profesionalite. Viem si ale predstaviť, že som lídrom kandidátky, ale nie predsedom strany. Pokiaľ by som cítil, že taká objednávka od ľudí, od mojich voličov je, musel by som to prebrať s rodinou. Takúto výzvu ale zatiaľ nepociťujem. Nič sa ale nedá vylúčiť.“ povedal Harabin.

Harabin hovorí, že našej spoločnosti vládne chaos a označil ĽSNS a Progresívne Slovensko za extrémistov.

„Diskusia sa neustále točí okolo zlodejín a korupčných škandálov. Potom sa ľudia uchyľujú k extrémistom ako je Kotleba a Progresívne Slovensko.“ dodal Harabin.

Na otázku, s kým by v parlamentu Harabin spolupracoval odpovedal, že s každým, kto sa zhodne ja jeho volebnom programe, ktorý prezentoval v prezidentskej kampani.

4 Replies to “Harabin si vie predstaviť, že bude lídrom kandidátky. Kotlebu a Progresívne Slovensko nazval extrémom

  1. Ak som aj zapochyboval, či bolo správne mu nedať hlas v prezidentských voľbách, teraz už absolútne neľutujem, že som toho slizkého hada nevolil. Je to sionistický poskok.

    1. Natom bude niečo pravdi ved treba dbať nato ako sa k ľudom spravaju ty čo zakladaju strany a apchaju sa na poslanecke miesta ,ide im len ovladnutie nie stavanie sa aby rastol ekonomicky trch na slovensku ale aby dyktovali to čo z ust vyde z člove ka , napryklad zvrhnutie vlady -progresivne slovensko ma tym prsty i sas olano ,prezliekači ktory skaču zo strany na k druhej strane.rychle sa nabaliť pry volbach azmanipulovať voličou naukor seba aj polityckej strani ktora utoči .Prezidenske volby boli tak tieš zmanipulovane podvodom prospech Caputovej a jej .kolegou . Aj Beblavi ma vtym prsty.

  2. líder kandidátky sa predsa s politikmi NE-DO-HA-DU-JE, tak ako sa chce vlastne dostať na kandidátku?))))
    ibažeby zase odrbával, ako typický produkt nosatých…

  3. Tento špinavý fašistický potkan ako minister spravodlivosti po návrate z izraela inicioval prijatie zákonov, ktoré okliešťujú slobodu prejavu a podľa nich dnes zatvárajú ľudí do basy. Toto nie je národný politik, ale vlastizradca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *