Harabin si vie predstaviť, že bude lídrom kandidátky. Kotlebu a Progresívne Slovensko nazval extrémom - MAGAZÍN 1
Slovensko

Harabin si vie predstaviť, že bude lídrom kandidátky. Kotlebu a Progresívne Slovensko nazval extrémom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V pondelkovej relácii rádia InfoVojna sa neuspešný kandidát na prezidenta Štefan Harabin vyjadril na svoju kandidatúru do parlamentných volieb, ktoré budú na Slovensku v marci 2020.

Harabin by povedal, že nechce byť členom strany ani žiadnu stranu riadiť, ale vie si predstaviť, že by obsadil miesto lídra na kandidátke. Čaká však na akúsi výzvu od ľudí, aby kandidoval.

“Nechcem riadiť stranu! Som človek, ktorý si zakladá na odbornosti a profesionalite. Viem si ale predstaviť, že som lídrom kandidátky, ale nie predsedom strany. Pokiaľ by som cítil, že taká objednávka od ľudí, od mojich voličov je, musel by som to prebrať s rodinou. Takúto výzvu ale zatiaľ nepociťujem. Nič sa ale nedá vylúčiť.” povedal Harabin.

Harabin hovorí, že našej spoločnosti vládne chaos a označil ĽSNS a Progresívne Slovensko za extrémistov.

“Diskusia sa neustále točí okolo zlodejín a korupčných škandálov. Potom sa ľudia uchyľujú k extrémistom ako je Kotleba a Progresívne Slovensko.” dodal Harabin.

Na otázku, s kým by v parlamentu Harabin spolupracoval odpovedal, že s každým, kto sa zhodne ja jeho volebnom programe, ktorý prezentoval v prezidentskej kampani.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *