Harabin: "Kotleba bol nasadený a vyjednával so SMERom" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Harabin: “Kotleba bol nasadený a vyjednával so SMERom”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Podľa Štefana Harabina sa Kotlebovci báli, že by prišli o monopolizáciu národných záujmov.

V rádiu InfoVojna vystúpil neúspešný kandidát na prezidenta Štefan Harabin, ktorý sa hneď v úvode pustil do strany Mariana Kotlebu ĽSNS.

Podľa neho si viacerí kandidáti splnili akúsi misiu a spomenul napríklad liberálneho Maroša Šefčoviča, ktorý aj sám povedal, že si splnil misiu (pozn. r. misiu v zmysle odobrania hlasov iným kandidátom).

V národných kruhoch si zase podla Harabina splnil misiu Marian Kotleba a podla neho, po stretnutí so SMERom, šlo o dohodu a Kotleba bol nasadený “nie ja som vyjednával so Smerom, on vyjednával so Smerom (myslí Kotlebu).

Na otázku moderátora relácia, či vie Harabin, že jednal Kotleba so Smerom, odpovedal Harabin s istotou, že vie presne s kým jednal aj kde jednal.

Otázkou len ostáva, prečo s touto teóriou prichádza neúspešný kandidát Harabin až po voľbách a nepriniesol tieto informácie už pred voľbami a pomohol by tak len sebe.

O ĽSNS v čase od 06:30

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *