Harabin: “Kotleba bol nasadený a vyjednával so SMERom”

Podľa Štefana Harabina sa Kotlebovci báli, že by prišli o monopolizáciu národných záujmov.

V rádiu InfoVojna vystúpil neúspešný kandidát na prezidenta Štefan Harabin, ktorý sa hneď v úvode pustil do strany Mariana Kotlebu ĽSNS.

Podľa neho si viacerí kandidáti splnili akúsi misiu a spomenul napríklad liberálneho Maroša Šefčoviča, ktorý aj sám povedal, že si splnil misiu (pozn. r. misiu v zmysle odobrania hlasov iným kandidátom).

V národných kruhoch si zase podla Harabina splnil misiu Marian Kotleba a podla neho, po stretnutí so SMERom, šlo o dohodu a Kotleba bol nasadený “nie ja som vyjednával so Smerom, on vyjednával so Smerom (myslí Kotlebu).

Na otázku moderátora relácia, či vie Harabin, že jednal Kotleba so Smerom, odpovedal Harabin s istotou, že vie presne s kým jednal aj kde jednal.

Otázkou len ostáva, prečo s touto teóriou prichádza neúspešný kandidát Harabin až po voľbách a nepriniesol tieto informácie už pred voľbami a pomohol by tak len sebe.

O ĽSNS v čase od 06:30

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *