Politika

Harabin bude v roku 2020 kandidovať do parlamentu?! Už majú združenie Harabinovci – vlastenci

Na portály evidencii občianskych združení sa objavilo združenie, ktoré založil Štefan Harabin.

10. mája založil s členmi občianske združenie Harabinovci – vlastenci. V jeho tíme je aj asistentka poslankyne Šimkovičovej Petra Demková. Štefan Harabin na začiatku prezidentskej kampane tvrdil, že stranu nebude zakladať. Dnes však vidíme prvé kroky a už je jasné, že strana je realitou a Harabin bude podla všetkého kandidovať v roku 2020 do parlamentu.

5 Replies to “Harabin bude v roku 2020 kandidovať do parlamentu?! Už majú združenie Harabinovci – vlastenci

  1. Riadny guláš! Tak o.z. alebo strana? Keď je to občianske združenie, tak to nie je strana. Keby Harabin vstúpil do strany, nemôže robiť sudcu. Občianske združenia nemôžu kandidovať. Na politickú organizáciu je nutná nová registrácia.

  2. ani jeden z tých Harabinov nieje sudca Štefan Harabin ! Treba si pozrieť dátumy narodenia takže toto je kačica a niekto sa snaží p,Harabina zase ohovárať !

  3. ….obaja páni Štefanovia sú synovci pána JuDr. Štefana Harabina, jeden je z Rovinky, ktorý pánovi Harabinovi riadil predvolebnú kampaň a druhý je zo Spišskej Teplice pri Poprade, takže nie je žiadna pravda, že pán Harabin porušil svoje slovo, pretože do politiky nevstupuje a zase sa jedná o zavádzajúcu informáciu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *