Hanbil sa priznať, že je admin ZOMRI? Kulturblog s ním natočili video! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Hanbil sa priznať, že je admin ZOMRI? Kulturblog s ním natočili video!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Admini známej facebookovej stránky Zomri sú neriadenou strelou spoločnosti, ktorí sa za klávesnicou počítača hrajú na hrdinov, avšak v realite sa vzhľadom na svoju nekalú činnosť boja ukázať svoju tvár. Na verejnosti si tvár schovávajú do čiernych vriec s nápisom Zomri.

Dnes však nič netušiaci admin Peter Valovič musel v Národnej rade SR čeliť otázkam, ktoré sa priamo týkali jeho aktivít na stránke Zomri, ktorá zosmiešňuje a dehonestuje určitých ľudí, narúša ich súkromie a šíri nenávisť.

Peter Valovič je bývalý zamestnanec RTVS, ktorý píše aj pre portál Sme.sk. Valovič bol ako admin Zomri odhalený dávnejšie, keď fotil od chrbta istého pána pri nákupe v obchode a následne zdieľal jeho foto s vulgárnym popisom na stránke Zomri. Dotknutej osobe sa po vydaní kamerového záberu z „miesta činu“ podarilo odhaliť totožnosť a metódy práce Petra Valoviča.

Admina Zomri dnes v NR SR oslovil člen portálu Kulturblog, ktorý sa ho snažil konfrontovať s jeho zvráteným pôsobením na stránke Zomri. Peter Valovič, koktajúc, nevysvetlil motívy svojho konania, skôr hľadal slová, ako sa z celej situácie vyviniť a rýchlo odísť mimo kamier.

Napokon, presvedčite sa sami…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *