Hamran je plný očakávaní, či trnavská burgráreň dostane pokutu 20-tisíc a ukončenie živnosti - MAGAZÍN 1
Slovensko

Hamran je plný očakávaní, či trnavská burgráreň dostane pokutu 20-tisíc a ukončenie živnosti

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dočasný policajný prezident Štefan Hamran hovorí o porušovaní pravidiel v čase lockdownu. Spomenul aj známu prevádzku v Trnave, ktorej majiteľ vysmieva policajtov aj hygienikov.

Majiteľ trnavskej prevádzky dostal pokutu 5000€, ktorú odmietol zaplatiť a uzatvorenie prevádzky na 30 dní.

Tieto príkazy vysmial a predával ďalej. Hamran tvrdí, že teraz je všetko v rukách regionálneho úradu verejného zdravia, kde mu hrozí pokuta až 20-tisíc eur “Tiež som plný očakávaní, ako sa s tým vysporiadajú, naši kolegovia na úrade verejného zdravotníctva”

Dočasný prezident dodáva, že pozná veľa majiteľov v gastre, ktorí sú na hranici ekonomických možností, ale nariadenia dodržiavajú.

6 Replies to “Hamran je plný očakávaní, či trnavská burgráreň dostane pokutu 20-tisíc a ukončenie živnosti

    1. hamran = obergruppenfýrer Matovičovho gestapa, len nech sa má na pozore, aby mu život neskrátil nejaký Gabčík aj s kamarátom Kubišom

  1. Hamran je čistý potkan. Jemu zákony a ústava nič nehovoria. Nemá čo robiť na stoličke policajného prezidenta, ibaže by si chcel zopakovať osud predošlého prezidenta. Tudíž, na Hamrana len Harmana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *