Zo sveta

Francúzsky politik na plné ústa: „Migranti sem neprišli pracovať, ale nahradiť obyvateľstvo!“

Francúzsko je silne liberálna krajina, ktorá vo veľkom prijíma migrantov z Afriky.

Už dnes, keď sa prejdeme Parížom, nevidíme francúzske dámy v oblekoch, ale stovky afričanov, ktorí nám niečo ponúkajú. No-Go zóny na predmestí Paríža sú realitou a polícia si nevie rady.

Francúzsky politik Stéphane Ravier je však jeden z tých politikov, ktorí cítia národne a majú konzervatívne hodnoty. Nahlas to povedal aj priamo v parlamente. Pozrite si jeho vyhlásenie, ktoré sa stalo na internete veľmi sledované. Video je s titulkami:

7 Replies to “Francúzsky politik na plné ústa: „Migranti sem neprišli pracovať, ale nahradiť obyvateľstvo!“

  1. Konečne sa zobúdzajú na tom západe?no neviem či pre krajiny ako Francúzsko nie je už neskoro,to by trebalo opatrenia už dnes a intenzívne to riešiť a nepopustit,ale keďže tam majú chorého Macrona tak neviem či sa im to podarí.kazdopadne im prajem veľa šťastia

  2. Jednoducho, všetky pobrežné štáty by sa mali spojiť a otočiť lode mimovládok ešte ďaleko od brehov a hraníc EU – či Francúzska, Talianska, Grécka a pod., v Stredozemnom mori a v eskorte pobrežnej polície ich vrátiť do domovských prístavov, odkiaľ vyplávali s týmito neprispôsobivými… !

  3. Poslať všetkých presídlencov do Ameriky – k zloduchom ako Soroš, de-Bill Gates, Rothschildovcom, Rockefellerovcom, Morganovcom, Goldmanovcom, a im podobným, ktorí toto vymysleli… Títo majú dosť dolárov, aby sa o nich náležite postarali ! … Lebo odtiaľ „vietor fúka“ – je to riadená migrácia z USA lóží, aby zničili „starý kontinent“ a bielu rasu…

  4. Niet čo komentovať, politici EU sa z tých svojich platov doslova zbláznili, prišli o poslednú štipku zdravého rozumu a svojimi rozhodnutiami sa snažia zlikvidovať pôvodné obyvateľstvo Európy. Ak sa ľudia nepostavia proti diktátu týchto nedonosenyh mozgov, bude veľmi skoro po kráse a tradíciách európskych národov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *