Francúzsky politik na plné ústa: „Migranti sem neprišli pracovať, ale nahradiť obyvateľstvo!“

Francúzsko je silne liberálna krajina, ktorá vo veľkom prijíma migrantov z Afriky.

Už dnes, keď sa prejdeme Parížom, nevidíme francúzske dámy v oblekoch, ale stovky afričanov, ktorí nám niečo ponúkajú. No-Go zóny na predmestí Paríža sú realitou a polícia si nevie rady.

Francúzsky politik Stéphane Ravier je však jeden z tých politikov, ktorí cítia národne a majú konzervatívne hodnoty. Nahlas to povedal aj priamo v parlamente. Pozrite si jeho vyhlásenie, ktoré sa stalo na internete veľmi sledované. Video je s titulkami:

https://www.youtube.com/watch?v=eddGg_ziCLw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1TSJdjNhQGJ71YDfurrIAHeUjIJ3l8-RVT4Il4mn8AViZa4h8HhKQ3eKI

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353