Francúzi natočili film, ktorý budú pedofili milovať. 11-ročné dievčatá ukazujú, čo by nikdy nemali - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Francúzi natočili film, ktorý budú pedofili milovať. 11-ročné dievčatá ukazujú, čo by nikdy nemali

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nový francúzsky film “Cuties” prezentuje 11 ročné dievča, ktoré sa zapojí do tanečnej skupiny a začína si rýchlo uvedomovať svoju ženskosť. Ak by však film bol len o tanci, nikomu by to nevadilo. Problém však nastáva niekde inde a svoje hodnotenie tomu dali aj ľudia na internete.

Vo filme vidíme ešte deti, ktoré však predvádzajú pózy, ktoré skôr pripomínajú erotické filmy. Zábery na rozkroky a natriasajúce sa zadky malých dievčat sú naozaj priveľa.

V diskusii na trailer filmu to zhodnotili aj ľudia a toto video na YouTube dostalo 1,7 milióna “Nepáči sa mi to” a len 41-tisíc “Páči sa mi to”.

Komentáre tiež hovoria za seba:

“Myslím si, že každá rasa, krajina a náboženstvo vie, že toto je nesprávne” napísal Michael.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!