Fico zosmiešnil Matoviča: „Matovič nemôže tušiť. Matovič je odborník na daňové podvody!“ (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda strany Smer Robert Fico sa na tlačovej konferencii pustil do súčasného premiéra Igora Matoviča a vyčítal mu, že nebude vedieť nakladať s financiami z Európskej únie, pretože je podla Ficových slov len odborníkom na daňové podvody (video na konci článku)

„Prvé čo mal urobiť premiér, mal si ich zavolať všetkých a povedať. Tak páni Slovensku bolo pridelených 7,5 miliardy eur. Toto sú podmienky. To nemôže ísť na hocčo. Bude to schvaľované európskou komisiou. Poďme si povedať, ako to vidíte, čo by sme mali začať na čom pracovať. Pretože Matovič nemôže tušiť. Matovič je akurát tak odborník na daňové podvody.“ povedal Fico.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!