Politika

Fico odkazuje, že Kotleba bude druhý s vysokým výsledkom: „Vám garantujem!“

Robert Fico na tlačovej konferencii, kde predstavoval sociálne balíčky pre dôchodcov a rodiny, hovoril aj o tom, ako novinári robia reklamu Marianovi Kotlebovi, ktorý môže skončiť s vysokým výsledkom.

Podla Fica bude Kotlebova ĽSNS druhá s výsledkom až 14%. Prieskumy však už dávno namerali Kotlebovi 13,9% a politológovia hovoria ešte o väčšom výsledku, kedže ĽSNS disponuje takzvanými skrytými voličmi. Niektorí odhadujú, že strana Mariana Kotlebu môže získať aj 18%.

7 Replies to “Fico odkazuje, že Kotleba bude druhý s vysokým výsledkom: „Vám garantujem!“

 1. On to mysli zakerne ako vzdy, ved hovori o hanbeni sa, zase len strasi Kotlebom aby mohol pachat cokolvek co si zmysli, ked je zle tak vytiahne Kotlebu…on vie velmi dobre ze to nie je realne po tom hone na Kotlebu co vsetci robia aby mal take percenta ale aj tak strasi strasi a strasi ako ostatni lebo nemaju nijaku agendu okrem strasenia..a to je smutne.

  1. Ty budeš vyľakaný 1.3. ráno!!! Potom uvidíš ako a kto straší. Strana Smer SD urobi pre pracujúcich to čo doposiaľ nik. Vlaky zadarmo, obedy zadarmo, MM zvýšil na 580€ a zaviedol kalkulačku aby už viac nemohli okrádať pracujúcich tým, že budú dávať nižšiu mzdu, ako by mali. Doteraz vláda vždy musela zasahovať do tripartity a stanoviť MM. Podnikatelia stále iba kňučali, že je to veľa a že to zvýši nezamestnanosť. Opak bol pravdou. Fi_co za 8 rokov znížil nezamestnanosť na Slovensku z 14,9% na 4,9%!!! Takmer o 10%!!! Za posledné 4 roky vlády zvýšil MM z 405€ na 580€. To predstavuje nárast o 175€ čo v skutočnosti je navýšenie o 43%!!! Teraz sa chystá zvýšiť detské prídavky a zaviesť 13 dôchodok!!! Ľuďom ponúkol rekreačné poukazy tuzemské, čím podporil aj domáci cestovný ruch. Po strane Smer SD sú vidieť výsledky!!! To keď tu naposledy vládla Rad_ičová tak to bola hotová pohroma. Tí sa iba hádali a kradli!!! Pred tým odľud Ka_ník za Dzu_rindovej vlády, okradol a zničil invalidných dôchodcov. Su_lík zase zaviedol rovnú daň, kde podnikateľom ubral na daniach a pracujúcim to pridal, aby oni plnili štátny rozpočet!!! A za Ra_dičovej vlády to vyšperkoval, keď 19% dani zvýšil na 20% zm.Rd jeden!!! Mysleniu zdar!!!

   1. Prepáč, ale príde mi to také, že si tým Smerom zaslepený. Veď už iba tie reklamy! Neviem ako tebe, ale mne skladanie pesničiek a samé ohováranie druhých nepríde rozumné. Všetko čo spravili je pekné, ale najdôležitejšie bude vždy školstvo, aby sme mali múdrych a rozumných nástupcov na tomto svete, a zdravotníctvo, aby sme boli zdraví. Až potom sa môžme zaoberať vlakmi zadarmo. A pridaj si k tomu tie ukradnuté milióny…

 2. Toto je výborná správa, konečne sa začína písať pravda o tom aké kto má %!!! Bodaj by vyhral Kot_leba, keď už má Slovensko zažiť poriadny rachot!!! To by mohlo pomôcť strana Smer SD, aby zostavila nakoniec vládu. Lebo inak sa mi to javí tak, že Smer SD si neuvedomuje čo sa tu na neho chystá!!! Chcú stranu Smer SD rozložiť, tak ako to urobili s SDĽ!!! Jedinou možnosťou by totižto bolo isť s ĽSNS do vlády, ak by nechceli aby Slovensko skončilo v chaose a nechceli by odovzdať moc liberálom a slniečkarom, ktorí by sem okamžite ako by sa ujali moci navozili imigrantov a urobili by tu vojenské základne pre okupačné vojská USA!!! Takže, ľudia voľte Vlasť!!! Keď to spočítam, tak ĽSNS cca 18% ako sa to tu píše a Strana Smer SD 22% to je celkovo pekných 40% čo poviete? To je už dobrý základ na to aby tu mohla vzniknúť nová vláda. Preto treba, aby Vlasť mala čo najviac % nie ako ukazuje prieskum, že Vlasť má iba 2% !!! Bolo by dobre ak by sa v tomto dejiny zopakovali a Vlasť by dosiahla cca 8%, ako dakedy ĽSNS!!! To by vydalo potom aj na ústavnú väčšinu!!! Zmeniť ústavu, zmeniť zákony, zrušiť NAKA, zrušiť špecializovaný trestný súd!!! Toto strašne totižto pripomína Nemecko v po 33 roku v minulom storočí!!! Aj tam si Hitler zriadil niečo podobné!!! A viete ako to dopadlo. Mysleniu zdar!!!

  1. SDĽ sa rozložila sama, samotná SDĽ sa úplne sama poslala na smetisko dejín tým, že v mene boja „proti Mečiarovi“ vstúpila do pravicovej Dzurindovej vlády. Pravicoví Dzurindisti jej síce nadšene za to zatlieskali, ale žiadny z nich ju nevolil. A tak SDĽ svojho tradičného ľavicového voliča sociálnodemokratického razenia týmto svojim „politickým sobášom“ s dzurindovskou pravicou stratila, zatiaľ čo pravicového dzurindovského voliča, aby ju volil tým samozrejme, že nezískala. Ostatne nemožno sa tomu ani čo čudovať, volič – a to nech už volič z akéhokoľvek voličského segmentu – úplne logicky vždy dáva prednosť voľbe pôvodnému „originálu“ pred jeho neskoršie vzniknuvšou imitujúcou ho „kopiou“. Hold „originál“ je viac než „papagáj“!!

   A teraz áno, ľavicoví SMER-áci majú úplne rovnako tak našliapnuté následovať SDĽ na smetisko dejín tým, že tentoraz zas v „mene boja“ proti akémusi neexistujúcemu údajnému „fašizmu“ vytvoria koalíciu s pravicovými trubanovcami a kiskoidmi po voľbách, ako to už avizoval LGBTI premiér Pellegrini tu: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Smer-z-povolebnej-spoluprace-vylucil-len-LSNS-Pellegrini-by-si-sadol-aj-s-Kiskom-322060

  1. V zahraničí je stále tak isto ľudí ako bolo keď museli utiecť za prácou za vlády Radi_čovej!!! Vtedy ten somár Mi_háľ povedal, že nech idú pracovať von, že on by tu za tú mzdu nerobil a to v tom čase bol Ministrom práce a sociálnych vecí. Bol za SaS!!! Takže armádu pracujúcich voku sme mali už vtedy a to cca 350.000 ľudí. Tak, že tak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *