Fico: ESET má napojenie na zahraničné spravodajské služby a podporuje narkomana Trubana a daňového podvodníka Kisku - MAGAZÍN 1
Slovensko

Fico: ESET má napojenie na zahraničné spravodajské služby a podporuje narkomana Trubana a daňového podvodníka Kisku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda strany Smer Robert Fico dnes zvolal tlačovú konferenciu, v ktorej reagoval na vyhlásenia “nových politikov”.

Predseda koaličného Smeru-SD Robert Fico označil zverejňovanie údajnej komunikácie Mariana K. a Aleny Zs. za organizovaný útok na vládnu koalíciu zo strany opozície a firmy Eset. Uviedol to v piatok na tlačovej konferencii.

„O osude tejto krajiny nemôže rozhodovať neoverená sms-ková komunikácia chvastúňa, ktorý sa chvastá pred nejakou ženou,” uviedol Fico na margo zverejnených správ.

ESET je napojené na cudzie tajné služby

Predseda Smeru-SD Robert Fico vo svojom vyhlásení kritizoval politikov z Progresívneho Slovenska/Spolu, Za ľudí a KDH.

Spoločnosti ESET, ktorá je podľa cudzích zdrojov preukázateľne prepojená na zahraničné spravodajské služby, nič nevychádza. Financuje Denník N, ktorý dohromady nik nečíta. Podporovala vznik novej strany Michala Trubana, z ktorého sa vykľul narkoman a díler. Ani Andrej Kiska im nevyšiel, pretože z daňového a pozemkového podvodníka ťažko niečo urobíte. A preto prichádza obdobie eseťáckeho mediálneho lynču. Je to obdobie marca – apríla 2018, kde je dohoda medzi konkrétnymi médiami, politikmi a analytikmi zaútočiť na vládnu koalíciu,” povedal Fico.

Pozrite si vo videu TV Pravda, ako Fico zdôvodňuje previazanie spoločnosti Eset na Trubana či Kisku:

Útok na koalíciu

„Mal som konzultáciu s Dankom, Bugár je dnes mimo, tak s nami nebol, a zhodli sme sa, že je to útok na koalíciu,“ povedal Fico na margo zverejňovania sms komunikácie Mariana Kočnera a dnešného vyhlásenia lídrov koalície PS/Spolu, KDH a Za ľudí.

Kto sú noví politici – alternatíva na smiech

Fico si položil otázku, „kto sú to tí noví politici?“ „Beblavý bol vo vláde možno sedem rokov predo mnou, to ja by som bol politické embryo,“ povedal o lídrovi strany Spolu Miroslavovi Beblavom, ktorému odkázal, aby „radšej rozprával, ako jeho rodina privatizovala Palmu a z čoho má rodinný dom“.

„Kiska? Dobre vieme, čo je zač,“ pokračoval v charakteristikách opozičných politikov Fico a o bývalom prezidentovi ešte povedal, že „keby mal pohrebnícvo, ukradol by mŕtvemu aj ponožky“.

Zosmiešňujúco sa vyjadril aj o Michalovi Trubanovi: „Keď je niekto potetovaný a pridajú sa k tomu ešte aj drogy, tak už je nový politik.“ Líder KDH Alojz Hlina by podľa Fica predal aj vlastnú stranu, aby bol vo vláde aj s tými, čo presadzujú registrované partnerstvo.

„Môžem sa len smiať, keď toto má byť alternatíva pre Slovensko,“ dodal Fico.

Pozrite si celú tlačovú besedu predsedu strany Smer-SD Roberta Fica:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *