Fico: "Drucker je typický kaviarenský liberálny politik" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Fico: “Drucker je typický kaviarenský liberálny politik”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda Smeru tvrdí, že Drucker nemá na to, aby chodil po regiónoch a lákal ľudí na riešenie sociálnych otázok.

Šéf Smeru Robert Fico ostro reagoval na svojho bývalého ministra zdravotníctva Tomáš Druckera v súvislosti so založením jeho politickej strany. Drucker oznámil, že v lete bude chodiť po regiónoch.

Doplnil, že po tom, čo Drucker predviedol, ani nemá chuť sa s ním rozprávať. “Naozaj nemáme žiadnu povinnosť sa baviť s Druckerom. On prišiel ako asistent od Pavla Freša, potom sa objavil na Slovenskej pošte. Zo Slovenskej pošty išiel za ministra zdravotníctva, potom mal šancu ísť na ministra vnútra, ale tam zlyhal absolútne za pár dní, ktoré tam absolvoval,” pokračoval v kritike šéf Smeru.

Tvrdí, že Drucker nemá na to, aby chodil po regiónoch a lákal ľudí na riešenie sociálnych otázok. “On jednoducho na to nemá. To je typický kaviarenský, liberálny politik. Je to typ projektu, ktorý nás nezaujíma a neohrozuje.”

Fico pri reakcii na Druckera opäť spomenul aj stranu bývalého prezidenta Andreja Kisku. Skonštatoval, že vedel, že tento projekt nemôže byť úspešný. Kisku opäť nazýval daňovým podvodníkom. 

“Mňa prekvapuje aj pani Remišová. Ja mám napríklad rád makové gule a pani Remišová má asi rada daňových podvodníkov. Najprv bola u Matoviča a teraz išla ku Kiskovi a keď náhodou odíde od Kisku, tak pôjde zase k nejakému inému, veď to je smiešne. Pani Remišová si postaví svoju kampaň na boji proti korupcii a potom ide do strany k človeku, ktorý klamal pri financovaní prezidentskej kampane, ktorý skracoval DPH, ktorý ukradol pozemok zubárovi. Tieto projekty nás netrápia, pretože Smer neohrozujú,” povedal šéf Smeru.

Fico sa vyjadruje o Druckerovi:

Zdroj: hnonline.sk / InfoVojna.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *