Politika

Fica sa pýtajú, čo za šaša sme to poslali do Bruselu: „Nevie žiadny jazyk, nič nevybavuje, fotí sa…“

Robert Fico dnes na tlačovej konferencii hovoril o summite EÚ, kde sa rokovalo o prerozdelení niekoľkých miliárd eur. Matovič tvrdí, že Slovensko bude mať k dispozícii viac ako 34 miliárd eur.

Predseda Smeru bol však kritický a hovoril o tom, ako telefonoval so svojim kolegami z európskych krajín, ktorí sa ho pýtali, čo za šaša sme to poslali do Bruselu na summit.

„Aj dnes ráno som mal pár telefonátov, aj s mojimi priateľmi, niektorými premiérmi, niektorých krajín a sa ma všetci pýtajú, preboha čo za šaša ste sem poslali. Nevie žiadny jazyk, chodí tu po kútoch, fotí sa s policajtmi, nič nevybavuje, do ničoho sa nestará. Nerozumieme, že ako sa takto mohla znížiť úroveň zastupovania záujmov Slovenskej republiky na tak významnom summite…“ povedal Fico na tlačovej konferencii.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

10 Replies to “Fica sa pýtajú, čo za šaša sme to poslali do Bruselu: „Nevie žiadny jazyk, nič nevybavuje, fotí sa…“

 1. Páni a dámy redaktori na Fica nemáte môžte mu klásť otázky aké len chcete a podkopávať mu nohy na rozdiel od toho šaša Matoviča ktorý nám robí len hanbu všade vo svete je to politik diplomat rozumný a múdry právnik s poctivým titulom! Nie a plagiátorský klamár amatér narcisko ako je šašo z Trnavy ktorý nám zo samitu posiela fotky rozdrbaného kufra s plyšákmi s nárekom že mu Pavlínka nenabalila dosť spodkov fotečky nedožraného jedla na motorečkách a podobne. To je chovanie 14 ročného pubertiaka nie premiéra Slovenska bože sa zobudťe už všetci!

  1. Zaujimave, to si ti Ficovi kamosi, co mu vyvolavaju nevsimli, ze Fico od roku 2018 je len radovym poslancom parlamentu?

   Na co by nejaky premier ineho statu vyvolaval radovemu poslancovi Ficovi a vykecaval sa s nim?

   1. A jeje dalsia Matopicova ovca… IQ tyqve

    Fico je statnik a nie saso ako podvodnik z TT.
    IM je navyse zlodej ako sam o sebe povedal. Ved on je chory na palicu. Mali by ho zavriet nez napacha este vacsie skody pre SVK.

    1. Tekvica, tak Fico je statnik? To si poznal podla toho o kolko nas za tie roky okradol? Okradal zivnostnikov a potom za Sirokeho sme to zaplatili z nasich dani?
     Alebo ako Paska tuneloval zdravotnictvo, Kicura hmotne rezervy?
     Rozhradnute agrodotacie. Ale ze Ficova vlada podporuje imigrantov, moslimov, LGBT a rocne im z nasich dani davala mil.eur a vazne chori museli robit zbierky?

     1. Ty hňupe blbž a čo si myslíš že čo môžme očakávať od tohto primitivného pajáca,veď jeho vyjadrovaniesa dá porovnať len s ubožiakmi v Sučanoch…..

    1. Budem. Ale preco by ma mal nejaky kolega z oddelenia, s ktorym som sa raz rocne stretol, informovat, ze co sa deje vo firme, kde uz roky nepracujem?

 2. Narcistický psychopat očividne nie je schopný riadiť a spravovať našu vlasť !!! … Navyše, dosť čo nie je ochotný pomôcť ľuďom na Slovensku (ani so svojou nepodarenou amatérskou vládou !) a naštartovať ekonomiku, ale ešte aj škodí Slovensku, kade chodí a robí nám hanbu – viď. to infantilné správanie v Bruseli na úrovni dvanásť ročného decka !
  Riešením je vyhádzať tú škodnú háveď z parlamentu – amatéri, klamári, podvodníci, zlodeji, plagiátori – vlastizradcovia – proamerický zapredanci (na čele s tou z pezinskej skládky) nemajú čo robiť vo vysokých štátnych funkciách !!! … Toto je tá ich vykrikovaná zmena – slušnosť a transparentnosť… ?!!

 3. Ak je iba s polovice pravda to čo odznelo z úst Fi_ca, tak sa ani niet čo čudovať. Takého de. Bila zrejme ešte medzi sebou nemali, ako je ten šašo Mat_ovič. A ak sa o tomto šašovi Mat_ovičovi píše aj v zahraničí a to čo tu bolo popísané, tak Slovensko utŕžilo poriadnu ranu. Máme hanbu na 100 rokov a to iba vďaka takým istým de. Bilom, ako je šašo Mat_ovič, čo ho volili. Verím, že ho nateraz neodvolajú a ten šašo Mat_ovič bude i naďalej robiť hanbu Slovensku. Do kedy to budete ľudia trpieť? SaS a Za Ľudí by mali skončiť spolu s tým šašom Mat_ovičom, nakoľko sa obe tieto strany tvrdo vyhranili voči Koll_árovi a teraz pri stiahli šašovi Mat_ovičovi zrazu stiahli chvost!!! Ha, ha, ha … tu vidíte ich zásadovosť a charakter!!! Korytá sú im prednejšie, ešteže majú toho Fi_ca!!! Majú sa na čo vyhovárať. Ha, ha, ha … Jasne je iba to, že koalícia by mohla isť aj bez Mat_oviča či Koll_ára, ak by boli tak zásadový akými sa robili pred voľbami!!! Ale to modré trubky jakživ nepochopia. To iba Fi_co dokázal politickú kultúru, lebo to je pán štátnik a dobrovoľne sám odstúpil, aby zachránil koalíciu. Títo smra. Di sa držia zubami nechtami svojich korýt. Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *