Fica sa pýtajú, čo za šaša sme to poslali do Bruselu: „Nevie žiadny jazyk, nič nevybavuje, fotí sa…“

Robert Fico dnes na tlačovej konferencii hovoril o summite EÚ, kde sa rokovalo o prerozdelení niekoľkých miliárd eur. Matovič tvrdí, že Slovensko bude mať k dispozícii viac ako 34 miliárd eur.

Predseda Smeru bol však kritický a hovoril o tom, ako telefonoval so svojim kolegami z európskych krajín, ktorí sa ho pýtali, čo za šaša sme to poslali do Bruselu na summit.

„Aj dnes ráno som mal pár telefonátov, aj s mojimi priateľmi, niektorými premiérmi, niektorých krajín a sa ma všetci pýtajú, preboha čo za šaša ste sem poslali. Nevie žiadny jazyk, chodí tu po kútoch, fotí sa s policajtmi, nič nevybavuje, do ničoho sa nestará. Nerozumieme, že ako sa takto mohla znížiť úroveň zastupovania záujmov Slovenskej republiky na tak významnom summite…“ povedal Fico na tlačovej konferencii.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *