Politika

Ex Sudca Radačovský: „Som Kiskovým svedomím, pozeral som sa mu do očí a dobrí anjeli sa takto nesprávajú“

Miroslav Radačovský rozhodoval v kauze pozemkov vo Veľkom Slavkove, v ktorej vystupoval aj prezident Andrej Kiska. Preslávil sa svojim kritickým vyjadrením na osobu Andreja Kisku.

Prezidentovi Kiskovi po skončení pojednávania, kde rozhodol v jeho neprospech, poslal veľkú kritiku cez médiá a získal si obľubu u veľkej časti ľudí.

„Keby ja som bol prezidentom republiky a sudca, ktorýkoľvek iný, by zistil všetky skutočnosti a súvislosti tak ako ja, vzdám sa funkcie prezidenta republiky, nebudem sa uchádzať o žiadnu inú politickú funkciu, odídem do štátu, kde sa cítim dobre, napríklad do Spojených štátov amerických alebo Izraela a pozor, tým nechcem tvrdiť, že si vysoko nevážim americký alebo židovský národ, ale takto by som konal ja,“ povedal Radačovský.

Bývalý sudca diskutoval v rádiu Slobodný Vysielač o najbližších voľbách do Európskeho parlamentu, v ktorých bude aj kandidovať za Ľudovú stranu Naše Slovensko. Okrem iného spomínal aj súdne pojednávanie prezidenta Kisku.

„Ja by som mu jednoducho chcel povedať, že, ja som jeho svedomím. On sedel oproti mne, pozeral som mu do očí a dobrí anjeli sa takto nesprávajú“ povedal v rádiu Radačovsky.

Celú reláciu si môžete vypočuť tu:

One Reply to “Ex Sudca Radačovský: „Som Kiskovým svedomím, pozeral som sa mu do očí a dobrí anjeli sa takto nesprávajú“”

  1. I do like the manner in which you have presented this concern plus it really does give me some fodder for consideration. On the other hand, from everything that I have experienced, I only hope as other reviews stack on that individuals keep on issue and don’t get started on a tirade associated with the news of the day. All the same, thank you for this exceptional piece and even though I can not really agree with this in totality, I regard the perspective.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *