Ex Sudca Radačovský: "Som Kiskovým svedomím, pozeral som sa mu do očí a dobrí anjeli sa takto nesprávajú" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ex Sudca Radačovský: “Som Kiskovým svedomím, pozeral som sa mu do očí a dobrí anjeli sa takto nesprávajú”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Miroslav Radačovský rozhodoval v kauze pozemkov vo Veľkom Slavkove, v ktorej vystupoval aj prezident Andrej Kiska. Preslávil sa svojim kritickým vyjadrením na osobu Andreja Kisku.

Prezidentovi Kiskovi po skončení pojednávania, kde rozhodol v jeho neprospech, poslal veľkú kritiku cez médiá a získal si obľubu u veľkej časti ľudí.

„Keby ja som bol prezidentom republiky a sudca, ktorýkoľvek iný, by zistil všetky skutočnosti a súvislosti tak ako ja, vzdám sa funkcie prezidenta republiky, nebudem sa uchádzať o žiadnu inú politickú funkciu, odídem do štátu, kde sa cítim dobre, napríklad do Spojených štátov amerických alebo Izraela a pozor, tým nechcem tvrdiť, že si vysoko nevážim americký alebo židovský národ, ale takto by som konal ja,“ povedal Radačovský.

Bývalý sudca diskutoval v rádiu Slobodný Vysielač o najbližších voľbách do Európskeho parlamentu, v ktorých bude aj kandidovať za Ľudovú stranu Naše Slovensko. Okrem iného spomínal aj súdne pojednávanie prezidenta Kisku.

“Ja by som mu jednoducho chcel povedať, že, ja som jeho svedomím. On sedel oproti mne, pozeral som mu do očí a dobrí anjeli sa takto nesprávajú” povedal v rádiu Radačovsky.

Celú reláciu si môžete vypočuť tu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *