Ekonomika padá, nezamestnanosť stúpa a za stíhačky zaplatíme Američanom ešte viac - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ekonomika padá, nezamestnanosť stúpa a za stíhačky zaplatíme Američanom ešte viac

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Stíhacie lietadlá, ktorých nákup od Američanov riešila ešte minulá vláda nás nakoniec budú stáť viac ako 1,6 miliardy eur. V relácii na rádiu Expres to povedal nový minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO).

Minister Matovičovej vlády povedal aj to, že s americkou stranou sa už dohodli na prerozdelení splátok.

“Konkurenčná ponuka mala logistiku tuším na desať rokov, čiže na šesť alebo osem rokov, teraz si nie som istý, budeme musieť logistiku dokúpiť, a to bude stáť stovky miliónov. Tá akvizícia bude stáť Slovenskú republiku na prvých desať rokov ďaleko cez dve miliardy eur,” povedal minister.

Možno až trikrát drahšia bude aj rekonštrukcia letiska Sliač, predošlá vláda odhadovala náklady na 55 miliónov eur.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *