Dostál nechal vyvesiť izraelskú vlajku, ktorá sa však „nechce“ vystrieť (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V Bratislave na mestskom úrade nechali vyvesiť vlajku na podporu Izraela v konflikte s Palestínou. S nápadom prišiel poslanec Ondrej Dostál.

Okrem riešenia problémov našej mestskej časti, stretávame sa na pôde miestneho zastupiteľstva občas aj s problémami, ktoré nás presahujú, ktoré presahujú aj Slovensko,“ povedal Dostál pre bratislavskenoviny.sk

„Myslím si, že teraz je čas, aby sme vyvesili na miestny úrad inú vlajku a vyjadrili sa tak k situácii, ktorá je v posledných dňoch v Izraeli. Civilné obyvateľstvo čelí bezprecedentným útokom tisícok rakiet, ktoré teroristická organizácia Hamas vysiela z územia Gazy. Len vďaka tomu, že Izrael má dobre vybudovaný obranný systém, nemajú za následok množstvo mŕtvych medzi izraelskými civilistami,“ zdôvodnil návrh Dostál.

Momentálne je na strane Izraela 12 mŕtvych a niekoľko zranených. Izraelské útoky zabili v Pásme Gazy až 227 ľudí a medzi nimi aj niekoľko detí.