adplus-dvertising

Dlžní sú tisíce, ale ĽSNS chcú zrušiť! Prevracač kabátov, za ktorým kedysi stáli aj Kotlebovci sa topí v dlhoch

Rómsky aktivista, ktorý sa preslávil pri Marianovi Kotlebovi má údajne na poistnom obrovské dlhy!

Ešte pred nedávnom stával na pódiu spolu so šéfom ĽSNS a vysmieval sa systému, že označujú Kotlebovcov za rasistov či fašistov. Chcel ukázať, že nie sú žiadni rasisti a aj keď je on Róm, nič mu neurobia a rešpektujú ho.

Veľké množstvo sympatizantov a členov tohto rómskeho aktivistu aj rešpektovalo a zdieľali jeho názory. Ľudová strana Naše Slovensko dokonca poskytla právnu pomoc Marekovi Balážovi, keď mal problémy so zákonom. Aj takto ukázali, že im nezáleží na tom, či je človek inej farby pleti, ale ako sa správa a chceli mu pomôcť.

Po rôznych udalostiach však Baláž úplne otočil a podáva návrh na zrušenie ĽSNS. Dôvody môžu byť rôzne a v takýchto situáciách to bývajú nesplnené kariérne ambície a utopické predstavy.

Po publikovaní posledného článku, kde sme poukazovali na prevracanie kabátov Mareka Baláža sa k nám dostali informácie, že človek s rovnakým menom a ulicou má obrovské dlžoby na sociálnom poistení.

Na portály dlznik.sk figuruje osoba Marek Baláž z Handlovej (odkiaľ rómsky aktivista pochádza), ktorá dlží na poistení 7824,78 EUR. Toto naozaj nie je malá suma!

Baláž je aj predsedom združenia Rómska samospráva – združenie, ktoré podáva návrh na zrušenie ĽSNS. Toto združenie je tak isto v dlhoch a sociálnej poisťovni dlží 599€.

Na facebooku nájdeme veľa statusov proti ĽSNS a jej predstaviteľom, ktoré pôsobia dosť komicky. Zadĺžený Baláž sa smeje Kotlebovcom, ktorí si myslia, že keď Rómom zbúrajú nelegálne stavby alebo vezmú sociálne dávky, že sa všetko zmení.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.