Deti odišli so sklonenými hlavami, keď ich košickí policajti vyhodili z ihriska (Video)

Prísne nariadenia v núdzovom stave, ktorý neustále predlžuje vláda Igora Matoviča pre zlú pandemickú situáciu nedovoľujú združovanie sa a veľké skupiny ľudí. Niektoré mestá opáskovali detské ihriská a zakázali vstup deťom. Deti však celé dni trávia za počítačmi a chýba im pohyb. Sú mesiace zavreté doma a rodičia už nevedia, čo by vymysleli, aby ich nejak zabavili.

Košičanka Anna pridala na sociálnu sieť video, kde mestská polícia vyhadzuje partiu detí, ktorá športuje na detskom ihrisku. Deti si zbalia bundy, športové pomôcky a poberú sa smutné domov. Video chytilo za srdce nejedného Slováka a smutné komentáre sú toho dôkazom. Ľudia nechápu, že dlhé rady na očkovaniach, testovaniach či uzavretých nákupných reťazcoch nevadia, ale pár športujúcich detí už sú problémom.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353