Slovensko

Desaťtisíce ľudí bez práce a Matovič sa na internete teší z jahôdok

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Nezamestnanosť na Slovensku raketovo stúpa kvôli pandémii koronavírusu. Ľudia krachujú, prichádzajú o prácu a ostatní blokujú cesty a štrajkujú.

Slovensko je krajina, ktorá najmenej pomáha svojim vlastným ľuďom zvládať toto náročné obdobie, ale náš premiér Igor Matovič sa na sociálnej sieti spolu s jeho voličmi radujú z jahôdok.

„Túto jahôdku z vlastnej záhradky mi práve poslali moje baby … s textom “Tatino, pozri, o čo si prišiel… a ja pako, tu ešte budem lačné slinky prehĺtať až do noci, kým do Jojky pôjdem.“ napísal premiér na internet.

Ďalší z jeho fanúšikov mu pridal fotografiu do komentárov v tvare pipíku a táto fotka sa tešila najväčšej podpore.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *