Politika

Desaťtisíce ľudí bez práce a Matovič sa na internete teší z jahôdok

Nezamestnanosť na Slovensku raketovo stúpa kvôli pandémii koronavírusu. Ľudia krachujú, prichádzajú o prácu a ostatní blokujú cesty a štrajkujú.

Slovensko je krajina, ktorá najmenej pomáha svojim vlastným ľuďom zvládať toto náročné obdobie, ale náš premiér Igor Matovič sa na sociálnej sieti spolu s jeho voličmi radujú z jahôdok.

„Túto jahôdku z vlastnej záhradky mi práve poslali moje baby … s textom “Tatino, pozri, o čo si prišiel… a ja pako, tu ešte budem lačné slinky prehĺtať až do noci, kým do Jojky pôjdem.“ napísal premiér na internet.

Ďalší z jeho fanúšikov mu pridal fotografiu do komentárov v tvare pipíku a táto fotka sa tešila najväčšej podpore.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

8 Replies to “Desaťtisíce ľudí bez práce a Matovič sa na internete teší z jahôdok

 1. Prečo by sa netešil, veď on sa má dobré,má on ľudí na háku.Sprava sa
  ako puberťák a nie ako premiér.
  Je hanbou celého Slovenska.

 2. Celé SK (aj s celým svetom) je v takejto bažine kvôli falošnej – zinscenovanej – pandémii, pod taktovkou usa Vyššej lóže a jedného de-Billa, globalistického psychopata, posadnutého vakcináciou celého sveta. Naše vládne marionetty svojimi vlastizradnými, prozápadnými, postojmi a rozhodnutiami škodia Slovensku a slovenskému národu a preukazujú akurát tak lokajskú službu tomuto psychopatovi, ktorému nejde o nijaké zdravie obyvateľov sveta, ale o „zveľadenie“ svojho (a farmamafiánskeho) megakonta…
  No, Božie mlyny melú pomaly, ale isto…!

   1. Kresťan ????? Ktorý si dovolí povedať Svätému otcovi Jánovi Pavlovi druhému,ktorý je blahoslavený že “ Ahoj šéfe ???? Keby to povedal vedľa mňa,asi by som pri ňom spáchala smrteľný hriech 🙁 🙁 🙁

  1. Slecna skutocne neverim ze existuju ludia, ktori veria, ze je to zinscenovana pandemia :D. Vy ste si to mala vyskusat asi ako prva. Ale tak ocividne mate ine vacsie problemy na svojom prijmaci.

  2. Slecna/pani, venerim ze existuju ludia, ktori veria ze toto je zinscenovana pandemia :D. Vy ste si to mala oskusat ako prva, aj ked ocividne mate ine, vacsie problemy na svojom prijmaci.

 3. On je kresťan ????? Ktorý kresťan si dovolí povedať Svätému,blahoslavenému otcovi pápežovi Jánovi Pavlovi ahoj šéfe ?????Arogancia a drzosť najhrubšieho zrna,keby to povedal pri mne,asi by som spáchala smrteľný hriech 🙂 🙂 🙂 nedorobok a nevychovanec a toto nám vládne,hanbím sa veľmi za našu vládu,plnú neznalcov,primitívou,mafiánov a bábkoherečiek !!!!!!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *