Dennik N je absolútna žumpa! Už som si mylel, že to ani nepríde! Kočner a Kotlebovci - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Dennik N je absolútna žumpa! Už som si mylel, že to ani nepríde! Kočner a Kotlebovci

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

To čo som dlho očakával prišlo konečne od tých „správnych médií“ vo veľkom. Kočner ovládal aj Kotlebu.

Úprimne povedané už som myslel, že boj „mienkotvorných a demokratických“ médií na Slovensku vo svojom boji proti tomuto zlému systému zabudol v kauze Kočner na Mariana Kotlebu a jeho stranu. No dočkal som sa a stálo to za to. Toľko nezmyslov čo dokázali popísať sa vyrovná akýmkoľvek konšpiračným teóriám. Keďže politiku ĽS Naše Slovensko sledujem poctivo, po týchto správach už začínam úplne pochybovať, že prepisy z Kočnerovej komunikácie majú reálny základ.

Keďže je ťažké a dlhé vyvracať tie nezmysli stačí ak vám prepíšem vyjadrenia dvoch známych tvárí z Kotlebovej ĽS Naše Slovensko. Ako prvé som zachytil vyjadrenie poslanca Národnej Rady Slovenskej republiky Milana Mazureka ktoré zverejnil na svojom profile na facebooku:

„JE DENNÍK N ABSOLÚTNA ŽUMPA? ÁNO JE…

Iste ste dnes postrehli, že všetkými médiami letí správa o nejakej Kočnerovej konverzácii cez mobilnú aplikáciu, v ktorej sa mal chváliť tým, ako ovplyvní rozhodnutie Najvyššieho súdu výmenou za to, že podržíme padajúcu vládu.

Postrehnúť ste to museli, pretože denník N, ktorý neustále prezentuje uniknuté informácie zo spisu k prípadu vraždy, pričom ich znehodnocuje pre ďalšie účely trestného stíhania je médiom, ktorému predsa musíme veriť a všetky mainstreamové doslova kanály z neho radi preberajú neoverené nezmysly bez ďalšieho sa zamyslenia nad podstatou absurdnosti daných tvrdení.

Tak si to rozoberme:

1. Súd nás nerozpustil za to, že sme podporili vládu, pričom to vybavil Kočner?

Všetky tieto mainstreamové žumpy ale zabúdajú dodať fakt, že sme hlasovali PROTI dôvere vláde, teda ZA pád vlády a nič sme nepodporili! To im ale neprekáža, aby Kočnerové sci-fi predstavy v nejakých smskách s akousi ľahkou dievkou brali ako bernú mincu a realitu slovenskej politickej scény…

Chceli by ste, aby vám denník N priniesol objektívne správy a nezamlčal fakty, ktoré od základu vyvrátia nimi prezentované závery? Chceli by ste veľa, denník N je žumpa.

2. Naša strana ako jediná nehlasovala za zrušenie Mečiarových amnestií. Pamätáte si prečo? Lebo sme trvali na podmienke zrušenia Kováčových amnestií, vďaka ktorým Kočner stále behal po slobode!

Jediní sme si zachovali česť a dôstojnosť a povedali, že nemôžu existovať privilegovaní zločinci, ale že aj gauneri ako Kočner musia za svoje činy pykať, inak to bude len vybavovanie si politických účtov. Nakoniec sa samozrejme Kováčové amnestie nerušili. Prečo asi…. A celá táto pseudoopozícia tak hlasovala za, bez najmenšieho problému.

Tento postoj sme zastávali od nášho vstupu do parlamentu v roku 2016! To asi Kočnerovi do plánov nevoňalo… Že páni novinári z denníka N, teda nočníka N…

3. Cuper je hlavný poradca Mariana Kotlebu, Cupera riadi Lexa a Kočner bude takto cez Lexu riadiť Kotlebu… Síce drsný mokrý sen Mariana Kočnera, ale to je asi tak všetko.

Žiaden Cuper nie je poradcom Mariana Kotlebu a pokiaľ viem, nevideli sa už roky, pričom pre nás už roky nepracuje… Ale nevadí, nočník N si neoveruje fakty.

Takto by som mohol pokračovať aj ďalej, ale nie je to potrebné. Záver? Mainstreamové médiá sú žumpa, ktorá rada kydá na alternatívu, že si neoveruje zdroje, pričom sami robia to isté. Klamú, zavádzajú a zamlčiavajú najpodstatnejšie detaily a fakty, aby tak predostreli falošnú, nimi vysnívanú realitu. Denník N je obyčajná žumpa, nič viac.“

Druhé vyjadrenie je od Europoslanca Milana Uhríka, ktoré pre istotu spravil aj s videom: „MÉDIÁ OPÄŤ ZAVÁDZAJÚ – S KOČNEROM NEMÁME NIČ SPOLOČNÉ!

Dnes voči nám liberálne médiá spustili brutálne špinavú antikampaň. Zverejnili ÚDAJNÝ prepis ÚDAJNEJ Kočnerovej komunikácie (ktorú samozrejme nevidel nikto okrem novinárov píšucich proti nám), podľa ktorej si Kočner vraj písal s Alenou Zsuzsovou aj o našej strane. A hneď sa na titulkách tých vraj serióznych médií objavili tie najbizarnejšie konšpirácie a hoaxy, ktorými sa snažia navodiť pocit akéhosi prepojenia ĽS Naše Slovensko s týmto mafiánom. Ľudová strana Naše Slovensko nemá s Kočnerom nič spoločné, nikto sa s ním nestretol, nič sme od neho nechceli, nič nám nevybavil a vonkoncom mu nič nedlhujeme! Nevieme ovplyvniť to, či si niekto s niekým o nás píše a nenecháme sa na základe takýchto nezmyslov zatiahnuť do tej nechutnej spravodajsko politickej hry, ktorú tu liberáli a zapredaní novinári pred voľbami rozbiehajú.“

Video Milan Uhrík o Kočnerovom dosahu na ĽS Naše Slovensko

zdroj: prehladsprav.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *