Politika

Daroval chudobným peniaze. Kotlebu chcú poslať na 8 rokov do väzenia, súd bude vo štvrtok

Po tom, čo sa Marian Kotleba ospravedlnil zo stredajšieho termínu sa súd bude konať tento štvrtok 5.3.2020. Predsedovi ĽSNS hrozí až 8 rokov väzenia.

Kotleba daroval chudobným rodinám šeky v hodnote 1488€. Táto suma je podla prokurátora nacistická a Kotlebovi hrozí až 8 rokov za mrežami.

Verejnosť však kritizuje tento postup a v diskusiách sa ľudia pýtajú, ako je možné, že niekoho chcú poslať za mreže na osem rokov a vrahom dávajú podobné tresty.

15 Replies to “Daroval chudobným peniaze. Kotlebu chcú poslať na 8 rokov do väzenia, súd bude vo štvrtok

 1. Je to zaujímavé. Pripadá mi to ako Komunistické čistky. Čo keď nabudúce pošlem 1599 a niekto vypočíta, že je to odkaz na mimozemšťanov?
  Kde je stanovené že toto číslo je nacistické? Je to niekde striktne uvedené? Lebo ak nie, potom je to politický teror. Teda totalitný.
  Môžem dať iné číslo ale vždy sa dá matematicky dosiahnuť výsledok aký požadujem!!!
  Z toho dôvodu prirovnávať 1488 alebo 8814 k nacistom je reálna debilita!!!!!!

  1. O tom ze to je politycky teror nikto ani nepochybuje! Ved len to ze NS uz v tejto veci rozhodol! NS tymto spochybnuje sam seba,ak sa bude zaoberat tymto nezmyslom este raz! Zaujimalo by ma pod akym klucom za cislice delia na numericke a fasisticke?Alebo pozdrav NA STRAZ vzikol v dobe,ked slovo ako fasizmus alebo nacizmus ludstvo nepoznalo.Tak preco je to nacisticky pozdrav? To musel byt naozaj inzinier koho toto napadlo!(Ospravedlnujem sa vsetkym normalnym inzinierom)!!!

   1. Keď sa pozdravím ČESŤ PRÁCI ! bude to trestné , že vraj pozdrav KOMUNISTIKÝ !! Veď som pozdravil len čestnú prácu anie podvody a zlodejov

  2. Jebnuty ste zato že pomôže ma ísť do väzenia toto je trestné podľa vas a to že štát okráda ľudí o peniaze to nieje trestne zamyslite sa týmy hlavami čo a ako sa strapnujete pred štátom a samim sebou toto nieje normálne obyčajný a dobrý ľudia ako je kotleba a musia ísť sedieť a bastardi čo žijú z peňazí štátu a občanou si žijú luksusne a smejú sa na ľuďmi čo sú pod nimi môžete sa hambit…!!!

 2. Neuveritelne chora doba, zatvarat niekoho za cisla, to si nedovolili ani najtotalitnejsie rezimy v historii ludstva takto zastrasovat ludi.

 3. Už nevedia čo si na neho vymyslieť.. 🤦🤦 ako jediný pomáha ľuďom.. ktorý iný politik alebo niekto pomáha ľuďom v núdzi? Nikto.. zato že pomáha má ísť do vázenia?! 🤦🤦 Trošku choré. Kvôli číslu 1488, ktoré si niekto povedal, že určí za nacistické.. Chorá doba toto.

 4. Veru, nevedia čo vymyslieť a zaujímavé, že je to zase správne načasované!? Prečo neriešia iných, ako napr. D.Trnku??? Po prvom výsluchu ho pustili domenkov, vlastne rovno do krčmy! Akože išiel do zabudnutia? A takých jemu podobných behá nie len po slobode, ale aj po parlamente… Ešte nie je ani vláda zostavená, snažia sa zase odpútať pozornosť ľudí… Podobne, ako riešili Kočnera pred voľbami. Prečo asi v takom čase??? Mnohí poznajú odpoveď.

 5. Blúznivá hystéria 1488 a čo právne zásady „Nullum crimen sine lege“ a „Nulla poena sine lege“?

  Ja osobne som sa síce narodil na Slovensku v Bratislave, teraz však už ale žijem v Českej republike. Isteže je pravda, že v Českej republike taktiež vládnu neomarxisti, ale v porovnaním s tým totálne extrémistickým krajne ultraľavičiarskym neomarxistickým režimom ultraliberálnych fašistov typu Lucie Žitňanskej, ktorý momentálne vládne na Slovensku, ktorý je predsa tisíc krát horším, brutálnejším a tyranskejším režimom, ako je ten režim v Českej republike je súčasný český neomarxistický režim „úpná selanka“.

  Pre upresnenie uvediem, že ja osobne v tej Českej republike žijem v malej dedine nachádzajúcej sa necelých desať kilometrov od okresného mesta Uherské Hradiště, kam zhruba raz týždenne prichádzam pre potrebu svojej rodiny urobiť si veľký nákup do supermarketu Albert v Uherskom Hradišti.

  Zhruba polovina toho môjho nákupu je urobená na základe písomného zoznamu toho čo mám nakúpiť, zatiaľ čo tá druhá polovina môjho nákupu je urobená na základe môjho vlastného rozhodnutia učineného tam na mieste na základe toho čo momentálne tam predávajú, tj. takzvané „nakupovanie očami“, tj. keď uvidím niečo vhodného, tak aj keď som to nemal na zozname tak to kúpim, pretože ani nie je možné úplne všetko dopredu naplánovať do najmenších detailov, ale treba vychádzať aj z konkrétnej ponuky tovarov supermarketom Albert v Uherskom Hradišti, ktorá je celkovo predsa len po každý raz trochu odlišná, niečo majú, niečo nemajú a často sa u nich objaví aj niečo úplne nového čo predtým ešte nikdy nepredávali, alebo čo už dlho nemali a podobne.

  Preto aj celková cena, ktorú nakoniec zaplatím za ten nákup je každý týždeň úplne iná, v každom prípade však ale na základe mojich predošlých skúseností už aspoň približne viem, že po každý raz cena môjho každotýždenného nákupu osciluje niekde približne tak plus mínus niečo okolo sumy tisícpäťsto českých korún.

  Nikdy síce neviem dopredu koľko ma môj nákup presne bude stáť, a ani vtedy nie, keď už stojím v rade s vrchovato naplneným nákupným vozíkom pred pokladňou, a iba až potom keď to pani sediaca u pokladne všetko dohromady spočíta a povie mi koľko mám zaplatiť, tak až potom viem za koľko korún presne som to vlastne tentoraz nakúpil. Isteže na základe mojich predošlých skúseností síce už tuším že to bude oscilovať plus mínus dve stokoruny niečo okolo sumy tisícpäťsto korún, ale úplne presne koľko to bude tentoraz – kým to pokladníčka všetko presne dohromady nespočíta – to teda neviem.

  Teraz však ale pozor!!! Teraz napíšem to úplne najdôležitejšie!!!

  Za tie roky čo každotýždenne v Alberte v Uherskom Hradišti nakupujem, už tri razy sa mi stalo, že potom, čo pokladníčka spočítala celkovú cenu môjho nákupu, tak mi cenu toto môjho nákupu vyčíslila na sumu – a teraz sa podržte – na sumu, ktorá činila presne 1488 českých korún!!!

  Takto teda asi pred štyrmi rokmi po prvý raz som sa ja stal “fašistom“ a “nacistom“, a ani som o tom vtedy ešte nevedel, že som sa ja svojim nákupom stal “fašista“ a “nacista“, pretože v tej dobe mi ešte nebolo známe, že so sumou 1488 korún je nejaký problém, že suma “1488“ je suma údajne vraj “fašistická“ a “nacistická“.

  Keď som sa stal po druhý raz “fašistom“ a “nacistom“, tak to už som o tom vedel, pretože v tej dobe už bol známy hon na čarodejnice na Slovensku v súvislosti s pseudokauzou, keď predseda Ľudovej Strany Naše Slovensko ĽSNS Marián Kotleba tam daroval nejakým chudobným rodinám dar v sume 1488 EURO, čo také niečo ako darovať nejakým chudobným rodinám nejaké peniaze, tak toto teda je asi už samo o sebe je prejavom toho najväčšieho možného “fašizmu“ a “nacizmu“ aký len môže byť, a to bez ohľadu na to, aká konkrétna výška sumy im bola darovaná.

  A tak keď sa mne osobne presne toto isté prihodilo, keď som sa stal “fašistom“ a “nacistom“ po druhý raz, tak som sa ja vtedy strašne vydesil, keď mi pokladníčka oznámila, že celkovú sumu môjho nákupu vyčíslila na sumu 1488 českých korún. V tom okamihu som sa ja rýchlo obzrel okolo seba či náhodou niekde na blízku nie je otvorené nejaké okno, ku ktorému by som sa prípadne okamžite rozbehol a následne vyskočit von z toho okna s tým, že ak si pri dopade na zem nepolámem nohy, tak sa pokúsim utiecť preč, a to dokonca už aj oželiem to, že tam nielenže nechám vozík s mojim celotýždňovým nákupom, takže sa ten ďalší týždeň budeme u nás doma celá rodina všetci asi postiť o hlade, ale dokonca tam oželiem aj moju v obchode takto zanechanú pánsku „diplomatku“ v ktorej som mal aj peňaženku so sumou asi tak zhruba plus mínus nejakých troch až piatich tisíc českých korún v hotovosti.

  A ešte viac som sa vydesil, keď pokladníčka po oznámení, že mám zaplatiť 1488 českých korún, tak následne na pokladnici zmačkla nejaké tlačítko, ktoré nakoniec zaplať Pán Boh iba len otvorilo dolný šuplík na mince, tak som si veľmi uľahčene vydýchol, keďže som sa zľakol či azda týmto tlačítkom nechce zapnúť nejaký poplašný alarm, že nedaj Bože či po zmačknutí tohto tlačítka nezačnú zbesile zavýjať nejaké poplašné sirény, v dôsledku čoho na mňa ako na „veľmi nebezpečného fašistu a nacistu“ nenabehnú nejakí policajní kukláči oblečení v čiernych maskáčoch so samopalmi za asistencie a velenia príslušníkov českej tajnej služby v civile, a teda či po vzore slovenského Gestapa NAKA či mňa tam na mieste okamžite nespútajú reťazmi a neodvlečú do nejakého ťažkého žalára ako “veľmi nebezpečného ťažkého zločinca“ alebo dokonca hneď tam na mieste v tom superkamarkete či mňa okamžite svojimi samopalmi nerozstrieľajú na franforce.

  Zaplať Pán Boh sa však ale nič takéhoto nestalo. Zaplať Pán Boh v Českej republike to predsa len ešte stále nie je až tak desivo strašné ako na dnešnom Slovensku, v Českej republike ešte doposiaľ takéto zbesilé hysterické ultraľavičiarske pogromy a inkvizičné hony na čarodejnice zo strany krajne ultraľavičiarskych neomarxistických ultraliberálnych fašistov sa ešte stále doposiaľ nekonajú, v dôsledku čoho obyčajní ľudia žijúci v Českej republike predsa len nemusia žiť v permanentnom desivom strachu, že sa stanú či už oni samotní, ich deti, ich rodičia alebo vôbec ich rodina obeťou nejakého takéhoto úplne iracionálneho inkvizičného pogromu zo strany vládnuceho extrémistického krajne ultraľavičiarskeho neomarxistického režimu psychopatických ultraliberálnych fašistov ako je tomu na dnešnom Slovensku.

  A to je taktiež jeden z dôvodov prečo ja už nežijem na Slovensku ale v Českej republike, kde ten český neomarxistický režim síce taktiež nie je režimom nijak ideálnym, avšak ale predsa len my obyčajní ľudia môžeme v Českej republike oveľa slobodnejšie dýchať ako na Slovensku, nemusím sa ani ja a ani moja rodina až tak veľmi permanentne báť, že by v rámci nejakého skutočne extrémistického ultraľavičiarsky neomarxistického iracionálneho inkvizičného honu na čarodejnice na mňa nabehlo nejaké české krajne ultraľavičiarske Gestapo ultraliberálnych fašistov po vzore slovenskej „NAKA“.

  JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

  1. pán Henryk Lahota – súhlasím lebo ,,je něco shnilého ve státě slovenském“ ! preto som za M.Kotlebu,aby ten zinscenovaný ,,súd“ vyhral ! ! !

 6. Tak toto je už neskutočné svinstvo čo si tu niektorí prokurátori a vyšetrovatelia dovoľujú!!! Ich metódy sú fašistické!!! Trestne stíhať človeka, čo pomohol inému v núdzi? Chápete to? To musia byť neskutoční bas. Tardi, čo si takto dovoľujú na nás obyčajných ľudí!!! Toto svet ešte hádam ani nezažil!!!

 7. I am really inspired along with your writing skills as neatly as with the structure for your weblog. Is that this a paid theme or did you modify it your self? Anyway keep up the nice high quality writing, it is uncommon to look a nice weblog like this one nowadays..|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *