Slovensko

Cigánikovej muž sa priznal! V Taliansku obšťastňoval mužov a potom chodil dosť na široko

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Liberálna poslankyňa Jana Cigániková zo SaS-ky si v roku 2019 vzala svojho aktuálneho manžela Daniela Bittóa. Ten bol v minulosti v reality show VyVolení, kde priznal svoju temnú minulosť.

Manžel političky Cigánikovej sa priznal, že robil gigola a obšťastňoval nie ženy, ale mužov a dobre mu to zarábalo. „Ja som bol raz robiť spoločníka v Taliansku. Bolo to v takom bare, kde už boli vopred zarezervované izby. Vstup tam stál dvesto eur, ale ja som neplatil, pretože som tam pracoval,“ priznal finalista z VyVolených. „Potom sme išli hore. Ja sa veľmi nepamätám, čo sa tam dialo, ale na druhý deň som chodil dosť naširoko,“ prekvapivo doplnil Bittó.

4 Replies to “Cigánikovej muž sa priznal! V Taliansku obšťastňoval mužov a potom chodil dosť na široko

  1. Jej prvý manžel zomrel na rakovinu, nechala ho tak samého, bez peňazí. Táto semetreka červenogaťová, bola v V.B. na plese s o Sulinom a nemali vechte na hubách.

  2. On gigolo, ona byvala kurva co chodila slapat pred Slovnaft, mala to z domu na skok. Jej manzel z nej bol zufaly. Potom sa prefajcila a presulozila do SaS. A dnes je odbornicka na kvapavku odbornickou SaS na zdravotnictvo

  3. Poznáte to či nie? Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá!!! Tak potom čo je asi ona zač? Hľadali sa dlho no nakoniec sa len predsa našli. A takýto Od. Pad nám tu vládne dnes na Slovensku. Boh ochraňuj Slovensko a rodu verných Slovákov!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *