Slovensko

Cigánikova si dala tretiu dávku. Ľudia neveria: Nevidieť ihlu a očkuje sa bez rukavíc?!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslankyňa a šéfka zdravotníckeho výboru v parlamente Jana Cigániková sa na sociálnej sieti pochválila treťou dávkou vakcíny proti covidu.

„S tretím očkovaním to šlo príkladne. Najprv mi prišla SMS s kódom na prihlásenie. Skontrolovala som a naozaj. Už mám pol roka od druhej dávky,“ prezradila Cigániková, ktorá sa v minulosti nechala očkovať vakcínou od AstraZeneca.

„Zapísala som sa do čakárne a všetko išlo hladko a bez problémov. Na druhý deň mi prišla SMS pozvánka na očkovanie a na e-mail ďalšie inštrukcie“ informuje ďalej.

Niektorí však kritizujú Cigánikovú a neveria jej, že sa zaočkovala „To ani rukavice nemá tá osoba, ktorá vám to akože pichá,“ píše jedna zo žien, ktorej poslankyňa odpísala, že ani helmu nemala.

Ďalší jej zase neverili, že si skutočne dala pichnúť vakcínu, lebo vraj nie je vidieť ihlu. Neskôr sa do komentovania zapojili aj ľudia, ktorí tvrdia, že sú zdravotníci a rukavice nosiť pri očkovaní vraj nemusia. Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Banskej Bystrici má na svojich stránkach uvedený aj postup očkovania. O povinnosti ochranných rukavíc sa tam naozaj nepíše, dokonca aj ilustračný obrázok ukazuje zdravotníka bez rukavíc.

Všetkých, ktorí neverili Cigánikovej, že sa dala zaočkovať, poslankyňa len vysmiala s tým, aby vyštudovali medicínu.

4 Replies to “Cigánikova si dala tretiu dávku. Ľudia neveria: Nevidieť ihlu a očkuje sa bez rukavíc?!

  1. ani jeden jediny z vlastizradcov sa nedal napichat ostrou verziou bojovej zbrane. roztok NaCl, alebo vedla vystreknuty osah, alebo prazdna striekacka, alebo nezapichnuta ihla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *