Politika

Chmelár podáva na Fica trestné oznámenie za podporu Mazurekovi

Neúspešný kandidát na prezidenta Eduard Chmelár poddáva trestné oznámenie na bývalého premiéra Roberta Fica za jeho posledné vyjadrenia.

Robert Fico nahral na sociálnej sieti video, kde hovoril o Milanovi Mazurekovi a povedal, že Mazurek hovorí len to, čo si myslí, takmer celý národ.

Chmelár túto šancu využíva a poddáva trestné oznámenie.

„S pobúrením som prijal vyhlásenie predsedu Smeru-SD Roberta Fica, ktorý sa verejne zastal právoplatne odsúdeného neonacistického politika Milana Mazureka za jeho hanlivé rasistické výroky. Som šokovaný, že jeden vrcholový politik, ktorý inak vraj zo zásady nekomentuje rozhodnutia súdov v najzávažnejších korupčných kauzách, cíti potrebu zľahčovať práve fašistické správanie.“ uviedol Chmelár vo svojom vyhlásení.

„Ľavicová politika stráca význam, ak sa nedá rozoznať od fašistickej, mätie ľudí, zastáva sa gaunerov a opúšťa najchudobnejších. Paragraf 338, ods. 1 Trestného zákona jasne hovorí: „Kto verejne schvaľuje trestný čin alebo verejne vychvaľuje pre trestný čin jeho páchateľa, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.“ Keďže sa domnievam, že konanie predsedu Smeru-SD napĺňa skutkovú podstatu trestného činu a po zohľadnení spoločenskej závažnosti takýchto výrokov a ich dopadu na celú spoločnosť, som nútený ako socialista, ako antifašista, ako demokrat a ako občan Slovenskej republiky podať na Roberta Fica trestné oznámenie.“ dodáva.

Eduard Chmelár sa už niekoľko rokov snaží neúspešne dostať do vysokej politiky a aj toto môže byť jeden z dôvodov, ako sa zviditeľniť.

9 Replies to “Chmelár podáva na Fica trestné oznámenie za podporu Mazurekovi

 1. Toto sú tie „počiny“ Chmelárove kvôli, ktorým sa odpisujú všetke jeho predchádzajúce pozitívne činy a preto sa stále plachčí na dne a preto je väčšinou vždy nezvoliteľný !!!

  1. Presne tak, Majka, vždy hral na národné orientovaných ľudí nechutné divadlo a priznám sa, že aj ja som mu naletel. Vďaka Infovojne sa mi otvorili oči a vidím, čo je zač. Tlačí sa neoliberálnym fašistom do zadnice. Hamba mu navždy.

  2. Boľševik Chmelár mal niekedy nejaké pozitívne činy? Boľševik Chmelár celý svoj život zasvätil len a len tomu ako ho prežiť bez práce tlčhubovaním na nejakom verejnom poste. Nikdy nepracoval, len kydy robil.

  3. Pán Chmelár , veľmi si ma sklamal , asi aj ostatných čo ťa volili za prezidenta ,lebo si bol pronárodny a už si na druhej strane . Na všetkých čo majú názor na Rómov ako Mazurek ,podáš trestné oznámenie ? ?? Lebo tých čo žijú slušne ,pracuju ,všetko si platia sa to určite netýkalo.

   1. Chmelár NIKDY nebol PRONÁRODNÝ!
    Opýtajte sa na pôvod jeho otca, o ktorom nechce nič prezradiť. O komunistickom importe Arabov do Československa na šírenie komunistickej revolúcie. Prečo Chmelár tak podporuje Arabov, moslimov, keď je tak „pronárodný“ a naopak bojuej proti Slovákom, národovcom, vlastencom?

    Chmelár je stále rovnaký, stále na strane zla. Dobrovodský? Toho tyranizovali Cigáni. Ako reagoval Chmelár? Začal šikanovať Dobrovodského! http://www.idemvolit.sk/161-kauza/chmelar-benova-mihaly-havran-proti-pochodu-slusnych-ludi-organizovanym-dobrovodskym/

  4. Uplny suhlas. A preco pan chmelar tak horlivo nedal trestne oznamenie na Trubana – ked propagoval drogy pred mladezou, SMEti za obhajobu pedofilie, ci akehosi debila Hodala ktory pomocou stranky zomri siri nenavist a chce strielat ludi??? To nie je fasizmus? Nie? A co stranka zomri? Na tu preco do riti nepodavate trestne oznamenie? Velke sklamanie. Uz vas mam dost. Ako tu pisu viaceri, presne pre toto vase zakerne spravanie ste nevolitelny. Pan slintajuci po koryte.

 2. Presne tak, Majka, vždy hral na národné orientovaných ľudí nechutné divadlo a priznám sa, že aj ja som mu naletel. Vďaka Infovojne sa mi otvorili oči a vidím, čo je zač. Tlačí sa neoliberálnym fašistom do zadnice. Hamba mu navždy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *