Politika

Chcem poraziť Čaputovú, ale Harabin nieje pre mňa voľba

Som dôchodca a politika ma zaujíma odjakživa, a preto som sa rozhodol vyjadriť moje pocity pred prezidentskými voľbami. Zažil som väčšiu časť môjho života za komunizmu. Zažil som to slávne štrganie kľúčmi a aj vládu pána Štefana Harabina.

Dnes sa veľa diskutuje o tom, kto by sa mal vzdať a vyzerá to tak, už s úplnou istotou, že sa nevzdá ani jeden pronárodný kandidát. Ja som sledoval pána Harabina v jeho politickej činnosti, kedy s pánom Ficom a Kaliňákom vládli. Úprimne Vám poviem, jeho rozhodnutia a niektoré názory sa mi nepáčia. A nepáči sa mi hlavne, ako sa zrazu nenápadne objavil na alternatívnej scéne a začal šíriť svoju propagandu. Ja mu jednoducho neviem uveriť.

Príde mi veľmi podozrivé, ako veľa priestoru dostával v médiách hlavného prúdu, aj keď je to vraj antisystémový kandidát. Ako by niekto chcel, aby mal nejaké hlasy a porazil práve Kotlebu. Ako by niekto chcel, s kým už raz sedel vo vláde, aby tam mali Harabina, s ktorým sa bude dať dohodnúť. Oni totiž vedia, že Kotleba ich chce všetkých pozatvárať.

Kotleba sa nebojí a jeho životná cesta je tvrdá už od začiatku. Je celý čas sledovaný a neurobil ani jeden prešľap. Tie bludy, čo sa ho dookola pýtajú novinári, sú akurát tak smiešne a zhadzujú seba samých.

Ja som preto pevne rozhodnutý, že budem voliť za prezidenta Mariana Kotlebu. Je to pre mňa mladý politik a je to politik, ktorý vie pritiahnuť mladú generáciu politikov, ktorých potrebujeme ako soľ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *