Chceli sa vysmiať Kotlebovcom, že ich protest vyzerá zatiaľ na fiasko. Asi nevidelo toto video

Portál, ktorý sa prezentuje ako „Biznis portál“ no v poslednom čase sa venuje viac politike a svoje články rád formuje proti Kotlebovcom sa im chcel vysmiať aj dnes. V ich článku, kde informovali o proteste, ktorí zvolávali aj Kotlebovci sa doslovne vysmievali, že to zatiaľ vyzerá na poriadne fiasko.

Áno, kým protest ešte nezačal, mohlo sa zdať, že prišlo málo ľudí. Videá a fotografie však ukazujú, že na proteste boli možno nie stovky, ale až tisíce ľudí. Protest asi nebol taký veľký, ako ten 17.novembra 2020, ale aj cez chladné upršané počasie prišla dosť veľká masa ľudí vyjadriť svoj názor proti vláde.

Portál Startitup neskôr informuje v článku o tom, že na protest prišlo niekoľko stoviek ľudí, no vo svojom facebookovom príspevku stále svieti, že to vyzerá zatiaľ na poriadne fiasko a vraj ľudia si vzali k srdcu protipandemické opatrenia. Aj takto sa robia titulky.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353