Slovensko

Chceli sa vysmiať Kotlebovcom, že ich protest vyzerá zatiaľ na fiasko. Asi nevidelo toto video

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Portál, ktorý sa prezentuje ako „Biznis portál“ no v poslednom čase sa venuje viac politike a svoje články rád formuje proti Kotlebovcom sa im chcel vysmiať aj dnes. V ich článku, kde informovali o proteste, ktorí zvolávali aj Kotlebovci sa doslovne vysmievali, že to zatiaľ vyzerá na poriadne fiasko.

Áno, kým protest ešte nezačal, mohlo sa zdať, že prišlo málo ľudí. Videá a fotografie však ukazujú, že na proteste boli možno nie stovky, ale až tisíce ľudí. Protest asi nebol taký veľký, ako ten 17.novembra 2020, ale aj cez chladné upršané počasie prišla dosť veľká masa ľudí vyjadriť svoj názor proti vláde.

Portál Startitup neskôr informuje v článku o tom, že na protest prišlo niekoľko stoviek ľudí, no vo svojom facebookovom príspevku stále svieti, že to vyzerá zatiaľ na poriadne fiasko a vraj ľudia si vzali k srdcu protipandemické opatrenia. Aj takto sa robia titulky.