Český imunológ to povedal nahlas: Zaočkovaní rozniesli vírus, pretože sa netestujú - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Český imunológ to povedal nahlas: Zaočkovaní rozniesli vírus, pretože sa netestujú

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Odborníci a vedci tvrdia, že zaočkovaní ľudia prenášajú vírus covid 19 v oveľa menšej miere, a preto je vakcína dôležitá. Iní zase tvrdia, že nástup tretej vlny je tu práve preto, že očkovaní sa netestujú a „veselo“ roznášajú vírus.

„Niektoré prvotné poznatky naznačujú, že hladina vírusu u tých, ktorí sa nakazili deltou a boli zaočkovaní, môže byť podobná hladine, ktorú sme zaznamenali u neočkovaných ľudí,“  tvrdí Anglický úrad verejného zdravotníctva.

Odborníci ale tvrdia, že očkovaní sa v menšej miere dostavajú do nemocníc a zachráni sa tak viac životov.

Český imunológ Vojtěc Thon v televízii hovoril o tom, že zaočkovaných je v Českej republike už väčšina a práve tá väčšina rozniesla vírus, aj keď ho majú v tele v menšej miere.

One Reply to “Český imunológ to povedal nahlas: Zaočkovaní rozniesli vírus, pretože sa netestujú”

  1. Vôbec nerozumiem, prečo sa nestretnú odborníci, naslovo vzatí, v nejakej televízii a nespraví sa veľká debata, kde budú obe strany argumentovať, nech vidíme, ktorá strana má pravdu??

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *