Česká herečka žijúca v Nemecku natočila video, kde hovorí o hrozbách migrantov - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Česká herečka žijúca v Nemecku natočila video, kde hovorí o hrozbách migrantov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Jana Hrušková, česká herečka, speváčka, moderátorka a aktivistka v neposlednom rade sestra známej herečky Evy Hruškovej, toho času žije v Nemecku a nedávno zverejnila video kde odvážne poukazuje na zvýšenie kriminality migrantov v Nemecku. Zároveň varuje svojich krajanov v Česku aby zodpovedne pristúpili k voľbám a nepodvolili sa „elitárom, slniečkárom a Havloidom“.

Vo videu sa odvoláva na oficiálnu štatistiku trestných činov, ktoré spáchali migranti v roku 2018 v Nemecku. Podľa štatistiky mali migranti v roku 2018 zavraždiť 528 ľudí, znásilniť 1316 ľudí a ťažko ublížiť na zdraví vyše 22tisíc ľuďom. Toto sú však činy, ktoré boli nahlásené čiže sa pravdepodobne jedná o vyššie čísla.

Ďalej hovorí, že v Nemecku vzrástlo násilie voči polícii a to o alarmujúcich 40%. Podľa štatistík je v Nemecku denne napadnutých až 32 policajtov.

Viac si pozrite vo videu Jany Hruškovej:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *