Čaputová sa stretla s Kotlebom! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Čaputová sa stretla s Kotlebom!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Víťazka druhého kola prezidentských volieb a nastupujúca prvá Slovenská prezidentka sa strela s predsedom Ľudovej strany Naše Slovensko.

Podľa dostupných informácii sa na neformálnom stretnutí riešila téma ochrany prezidentky a kedže Kotleba je členom brannobezpečnostného výboru, vybrala si práve jeho.

Čaputová je pod obrovskou hrozbou nespokojných voličov a je dôležité, aby bola pod drobnohľadom 24 hodín denne. Kotleba jej odporučil hliadky Ľudovej strany Naše Slovensko, ktoré ju budú chrániť po aktívnych skúsenostiach na východe Slovenska.

Prezidentka súhlasila a prezidentský palác sa v týchto dňoch zmení na zelenú farbu, ktorú majú na sebe členovia hliadok ĽSNS.

Okrem vrátnice a upratovačiek, ktorí musia mať na hlavách čierne vrecia s nápismi ZOMRI.

Milí čitatelia, prajeme veselý prvoaprílový deň. Tento článok je fikcia a v ňom uvedené informácie sa nezakladajú na skutočnosti 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *