Čaká nás ostrý protest proti vláde? 50 ľudí je povolených, ale chystá sa ich viac než tisíc

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Slovensko v núdzovom stave a opatrenia hygienikov povoľujú zhromaždenia do maximálne 50 ľudí. V našom hlavnom meste Bratislava sa však chystá obrovský protest proti vláde a jej opatreniam.

17.októbra sa v Bratislave na Námestí Slobody stretnú odporcovia vlády a opatrení proti koronavírusu. Tento protest je riadne ohlásený na Starom meste. Dopredu ohlásili organizátorom, že maximálny počet je 50 ľudí. Už dnes však vieme, že ľudí príde o veľa viac. Protest organizuje združenie Slovenská nádej a podporujú ho viacerí politici.

Celú akciu podporil už aj samotný Marian Kotleba, ktorý v roku 2015 organizoval najväčší protest proti migrácii a prišlo tam niekoľko tisíc ľudí. Už teraz vieme, že s Kotlebom prídu veľké masy ľudí a hranicu 50 zúčastnených preskočia. Spolu s nimi majú na tento protest prísť aj futbalový fanúšikovia, o ktorých vieme, že to budú ďalšie stovky ľudí.

Fanúšikovia futbalu už dnes na svojej facebookovej stránke uvádzajú viac ako 800 ľudí. Ak si to všetko spočítame a pripočítame obyčajných ľudí a Kotlebovcov, už dnes vieme, že tento protest bude mať viac ako tisíc ľudí.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!