Slovensko

Čaká nás ostrý protest proti vláde? 50 ľudí je povolených, ale chystá sa ich viac než tisíc

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovensko v núdzovom stave a opatrenia hygienikov povoľujú zhromaždenia do maximálne 50 ľudí. V našom hlavnom meste Bratislava sa však chystá obrovský protest proti vláde a jej opatreniam.

17.októbra sa v Bratislave na Námestí Slobody stretnú odporcovia vlády a opatrení proti koronavírusu. Tento protest je riadne ohlásený na Starom meste. Dopredu ohlásili organizátorom, že maximálny počet je 50 ľudí. Už dnes však vieme, že ľudí príde o veľa viac. Protest organizuje združenie Slovenská nádej a podporujú ho viacerí politici.

Celú akciu podporil už aj samotný Marian Kotleba, ktorý v roku 2015 organizoval najväčší protest proti migrácii a prišlo tam niekoľko tisíc ľudí. Už teraz vieme, že s Kotlebom prídu veľké masy ľudí a hranicu 50 zúčastnených preskočia. Spolu s nimi majú na tento protest prísť aj futbalový fanúšikovia, o ktorých vieme, že to budú ďalšie stovky ľudí.

Fanúšikovia futbalu už dnes na svojej facebookovej stránke uvádzajú viac ako 800 ľudí. Ak si to všetko spočítame a pripočítame obyčajných ľudí a Kotlebovcov, už dnes vieme, že tento protest bude mať viac ako tisíc ľudí.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme