Bystričania už môžu byť pokojní! Kukláči chytili muža, ktorý podrezal mladé dievča

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Banskobystrickým kukláčom sa podarilo konečne chytiť 22 ročného Petra Albertyho, ktorý túto nedeľu za bieleho dňa podrezal na námestí v Banskej Bystrici nevinné mladé dievča.

„Polícií sa podarilo iba pred krátkou chvíľou zadržať hľadaného Banskobystričana. Po intenzívnych a rozsiahlych opatreniach sa nám úspešne podarilo chytiť muža, ktorý je podozrivý z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu. Určite už všetci tušíte, že ide o 22 ročného muža, ktorého hľadalo od nedele celé Slovensko. V týchto chvíľach je už v rukách banskobystrických kukláčov a preto touto cestou chceme upokojiť všetkých občanov, že tento človek už nikomu neublíži.“ informuje Polícia.

Peter Alberty údajne z odmietnutej lásky podrezal mladé dievča priamo na námestí v Banskej Bystrici. Dievča operovali a je v poriadku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *