Bude koronavírus to, čo zničí Európsku Úniu? - MAGAZÍN 1
Komentáre

Bude koronavírus to, čo zničí Európsku Úniu?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vírus, ktorý zasiahol celý kontinent a možno nebude len tým, čo naruší ekonomiku, ale aj celú Európsku Úniu. Voľné hranice a liberálna politika otvorených hraníc pre migrantov vôbec neukazujú, že, keď sa niečo vo svete udeje, sme ako krajiny v bezpečí.

Kým sme zistili, že na našom kontinente je nejaký vírus, prúdili milióny ľudí hore dole po všetkých mestách v Únii a roznášali ho aj na naše malé Slovensko. Ďalší nekontrolovateľní ľudia prichádzali z Afriky a Blízkeho východu na pozvánku nemeckej kancelárky Merkelovej ešte z roku 2015, kedy odkázala migrantom, že naše dvere sú otvorené.

Európska Únia teda ukázala, že keď sa niečo s prepáčením pose*e, tak na to vôbec nie sme pripravení a dokonca sa ukázalo, že únia sem únia tam, ideme každý za seba. A nie len to. Takí Nemci si vyhlásili zákaz vývozu zdravotného materiálu a nie len nám Slovákom zhabali zdravotnícke pomôcky v tejto nebezpečnej situácii.

Takže ľudia majú oprávnený pocit toho, že únia nám len diktuje, ale keď má niečo vyriešiť, nič sa vlastne nerieši, a v Európskom parlamente sa zatiaľ rieši gender ideólogia.

A potom v tom najhoršom prídu ruské lietadlá plné špičkových vojenských virológov a zdravotný materiál na pomoc do Talianska a výsledok? Talianski podnikatelia z pred svojich firiem strhávajú vlajky EÚ a vešajú tie ruské.

Anglicko z EÚ vystúpilo práve pre to, že únia už riešila len nepodstatné ideologické témy, kde máme byť zhovievavejší k menšinám, ale neriešila podstatné témy, ktoré by reálne niekam posunuli celú úniu. Stále sa len pozeráme, čo povie USA a čakáme ako sluha na príkazy. V EÚ sa už vôbec nerieši niečo, čo pomôže mladým rodinám na Slovensku, dôchodcom alebo podnikateľom. Potom sa pýta otázka a na čo nám je vlastne EÚ?

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *